08 Kasım
#12925238

IKEA Kullaberg Masa Kusurlu

İkea Bayrampaşa şubesinden kullaberg masa satın aldım. Eve geldim kurulumu yaptım. Fakat masa tablasında birbirine perçinlenmiş yerden bir açılma vardı. Bir de masanın yan tarafında üretim aşamasından kalma bir yarık mevcut. Müşteri hizmetlerini arayıp şikayeti oluşturdum ve tablanın değişmesi gerektiğini söyledim. Birkaç gün sonra eve lafta eksper geldi. Masaya baktı ve saçma bir telefonla fotoğraflar çekti.


Çektiği esnada bakın bunda bu kusur belli olmuyor düzgün çekmediniz ve çekseniz dahi bu makine fotoğraf çekmek için uygun değil dedim. Bir şey olmaz cevabını aldım. Bunun üstüne bu kusurlar ne olacak diye sorduğumda " ya böyle idare edilir ne olacak ki" dedi ve gitti. Masa da öyle kaldı. Kapalı ürün alıyorken kasada ödeme esnasında açıp kusurlara bakmak gerekiyor. Kusurlu ürünler satıp arkasında durmuyorlar kesinlikle.

Yiğit Yiğit 1.120 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • IKEA Temsilcisi08 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir, en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Sorularınız için 444 4 532 numaralı telefondan IKEA Türkiye Çağrı Merkezine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları