01 Nisan 2013 #1718174

İkea Kırık Çıkan Ve Eksik Verilen Ürünler!

31. 03. 2013 tarihinde ıkeadan çocuk odası dolabı aldım çok parçalı bir ürün olduğu için üst kattan bir yetkili ürün kodlarının olduğu bir liste çıktısı verdi ve çıktıyı alarak depo kısmındaki görevliden yardım alarak ürünleri toplattık ancak 4 parça olan çekmece kapakları arabaya koyulmamış ve kasadaki arkadaşta eksik parçayı varmış gibi listeye bakarak geçti.


Bizden tüm ürünlerin ücretini aldı. 1. sorunum bu eksik parçanın evime gönderilmesini istiyorum bir daha nakliye ücreti veremem. ayrıca aldığımız ürünlerden 2 parça kırık çıktı bu ürünlerinde değiştirilmesini istiyorum. İkeayı çok severek alışveriş yapıyorum ancak başıma gelen bu sorunların acil olarak çözülmesini talep ediyorum.

Emine 609 Okunma

Cevaplar

 • Emine09 Nisan 2013

  ikeadan almış olduğum ürünlerde parasını ödediğim halde eksik olan ürünlerim vardı konu ile ilgili olarak dönüş yapılıcak dendi ancak hiç bir haber yok.acil olarak dönüş bekliyorum.

 • İkea Temsilcisi05 Nisan 2013

  Sayın Yetkili, Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetleri 444 4 532

 • Emine04 Nisan 2013

  03.04.2013 tarihinde kırık olan parçalarımı getirdiler ancak eksik olan parçaları getirmediler ve konu hakkında hiç bir bilgilendirme yapılmadı.ben aradığımda ise kayıt açıldı sizi arıcaklar dendi ancak hiç kimse aramadı konunun tam olaraj çözülmesini istiyorum.

 • İkea Temsilcisi01 Nisan 2013

  Sayın Yetkili, Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetleri 444 4 532

 • Emine01 Nisan 2013

  Firmadan aradılar. çok tatlı bir bayan yardımcı olucaklarını ve çarşamba günü ürünlerin gönderileceğini belirtti.Ürünlerimin gelmesini bekliyorum. şimdiden teşekkür ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön