05 Eylül 2013 #1995112

İkea Kargo Takibini Yapmıyor!

İnternet ile İkea firmasından 1 adet TV sehpasını kargo dahil peşin olarak satın aldım. Yurtiçi kargo tarafından ürünüm bir türlü teslim edilmedi. İkea müşteri hizmetlerine mail attım, hiçbir şekilde geri dönüş olmadı. İkea müşterisine sahip çıkmıyor. Bir daha asla İkea ve Yurtiçi Kargo firmaları ile iş yapmayacağım.

Bülent 119 Okunma

Cevaplar

  • İkea Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetleri 444 4 532

  • Bülent09 Eylül 2013

    mail adresime ürünün adresime teslim edildiğini yazmışsınız satın aldığım ürün gönderim adresime teslim edilmedi. ben bizzat giderek kargo firmasından teslim aldım 3 gün sonra, ikea'ya mail atmama rağmen 1 hafta sonra cevap veriyorsunuz verdiğiniz cevapta yanlış, iyi araştırıp ona göre cevap vermenizi beklerdim. ürün adresime teslim edilmedi, ürünü ben gidip yurt içi kargodan teslim aldım, ikea'nın adrese teslim ürünü bu şekilde oluyormuş, bi daha asla ikea marka ürün satın almayacağım, ürününüzü satışı yapılıyor fakat peşin olarak adrese teslim kargo ücretini ödememe rağmen adresime teslim edilmedi. birde yurt içi kargo personelinin kaba konuşmaları da çabası teşekkürler ikea..

  • Bülent08 Eylül 2013

    4 gün geçti ikea'dan herhangibir cevap yok. teşekkürler ikea

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön