IKEA Kargo Firması Ürünü Teslim Etmiyor.

Muhammet Muhammet27 Ekim 16:46

Horoz Lojistik firması şikayetimi umursamadığı için birinci muhatabım olarak alışveriş yaptığım mağaza olan IKEA'ya yazıyorum.

18 Ekim'de IKEA ınternet mağazasından sipariş ettiğim ve 20 Ekimde Ankara dağıtım merkezine gelen, 21 Ekim'de teslim edilmesi gereken kargom için 23 Ekim'de müşteri hizmetleri ve Ankara şube ile görüştüğümde hafta sonuna kadar teslim edileceği söylendi. Hafta sonu oldu fakat teslimat yapılmadı, tekrar aradığımda pazartesi gününe kadar teslimat yapılacağı söylendi bugün (26 Ekim) sabah 9 'da kargonun dağıtıma çıktığı ve bugün içerisinde teslim edileceğine dair mesaj geldi.

Kargo geleceği için önemli olmasına rağmen görüşmemi iptal edip evde kaldım fakat teslimat yapılmadı, 160 TL nakliye parası ödediğim bir firmanın bu derece sorumsuz ve düşüncesiz davranması gerçekten insanı hayrete düşürüyor. Gerekli tüm kurumlara şikayet ve başvurularımı yapıp mağduriyetim ile ilgili tüm haklarımı arayacağım.

160 TL nakliye parası alıyorsanız ona göre hizmet vermelisiniz, 20 TL'ye nakliye yapan kargo firmaları 24 saat geçmeden teslimat yapıyor. Bu çapta bir lojistik firmasının bu sorumsuzluğunu ve müşteriye karşı düşüncesizliğini şiddetle kınıyorum.

IKEA gibi bir dünya markasının müşterilerini bu derece umursamayan ve düşüncesizce davranan bir lojistik firması ile çalışıyor oluşu tam bir hayal kırıklığı.

IKEA Horoz Lojistik adlı firma ile çalışmaya devam ettiği sürece bir daha hiçbir şekilde IKEA'dan alışveriş yapmayacağım, ve tanıdığım IKEA müşterisi olan herkese de yaşadıklarımı anlatıp alışveriş yapmamaları için elimden gelen her şeyi yapacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

IKEA Logo IKEA 27 Ekim 17:50

Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir, en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Sorularınız için 444 4 532 numaralı telefondan IKEA Türkiye Çağrı Merkezine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler