Ikea İade Üründe Param Kesildi

Ali Ali2 hafta önce

IKEA Antalya mağazasından 28.09.2020 tarihinde 340, 136 ve 55 TL lik toplamda 531 TL lik 3 ürün aldım. Bir kampanya kapsamında (200 TL üzeri fişte 15 TL lik restoranda geçerli) 1 adet indirim çeki aldım. Bu çeki o gün restoranda kullandım. 2 gün sonra 55 TL lik ürünü iade etmek için gittim. 55 TL den 15 TL kullandığınız çeki düşüp 40 TL iade ettiler. Hediye çeki 200 TL ve üzeri fişte veriliyor. 55'lik ürünü iade etsem bile 476 TL lik alışverişim ile zaten yine bu çeki hak ediyorum desem de anlatamadım. Başka görevli geldi. Kardeşim iademden sonra fiş tutarı 200 TL nin altına düşse haklısınız, ben bunu almasaydım da bu çeki alacaktım zaten dedim o da anlamadı. Uygulama bu şekilde dedi. Ve açmadığım kullanmadım üründen para kesip bir kısmını iade ettiler. Derdim 15 TL değil. Bu kadar mantıksız bir kampanya yapılmaz. IKEA nın bu kadar saçma bir yaptığına inanamadım.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Ali 2 hafta önce

Arayıp kampanya bu şekilde demekle sıkıntı çözülmüyor. Bir hediye çeki veriliyor. Bunu kullanmaya sevk ediyor. Hak ettiğimiz hediye çekini kullandıktan sonra bir cambazlıkla çekin ücreti sizden kesiliyor. IKEA nın yaptığı, iade ürünlerden para kesme cambazlığıdır.

IKEA Logo IKEA 2 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir, en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Sorularınız için 444 4 532 numaralı telefondan IKEA Türkiye Çağrı Merkezine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler