4 g
Yorum Yap
#11581400

İkea Howag Yatak Çok Kalitesiz!

2 yıl 1 ay önce Bayrampaşa İkea'dan yatak aldık. Yatağın ayak ucu sol kısmının önünde aynamız var. Yerimiz olmadığı için sandalye koyamadık saç kuruttuğumuz zaman sol uç kısma oturuyoruz yatağın kısa süreli. Uç kısmı çökmüş durumda sadece sol kısmı ama. Sağ kısmına oturmuyoruz zaten önüne farklı bir dolap geliyor çünkü ayna yok.


Daha sonra kaç ay sonra hatırlamıyorum kuru temizleme çağırdık evimize çünkü çok fazla lekeler oluşuyordu alez kullanmama rağmen. Yıkama oldu ayrı bir darbe yedik yatak paramparça oldu resmen.


Müşteri hizmetlerini aradım ancak fırsatım oldu. Exper geldi resmen olumsuzdu. O kadarda dedim ben sadece uç kısmından şikayetçiyim diğeri hadi benim irademle isteğimle yıkattırdım. Bir gün sonra müşteri hizmetleri aradı. Olumsuz sonuçlanmış. Tekrar incelenmesini talep ettim durumu tekrar açıkladım. Bir gün sonra tekrar aradılar. Yani bugün.


Yatağın yıkamadan dolayı şekil değiştirdiğini iddia ettiler fakat diğer kısımlarında yatağın çökme yok şekil bozukluğu yok bahane yaptılar. Mallarının arkasında durmadılar. Bu kadar kalitesiz mi bu kumaş bir yıkamada mahvoldu.


Experin cahilliği beni kaç kere müşteri hizmetleriyle uğraştırdı onu da bırakıyorum müşteri hizmetleri ise resmen yalan söylediğimizi düşünüyor oturduğumuz kısmın önünde ayna var be müslüman yalan niye konuşayım experin gördü. Zaten garanti süresi 15 seneymiş sözde. Bizden kaynaklıymış,
tamamda en kalitesiz yatak bile oturduğun da bozulmuyor, benden kaynaklı olabilir ama sizim yatağınızın da bu kadar kalitesiz olmaması gerekiyor. Bu kadar büyük kurumsal bir firmaya hiç yakışmadı ve İkea'ya olan inancım sarsıldı.

Kevser Kevser 456 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Kevser3 g

    İkea ürününün arkasında durmuyor! Hatanın biz kaynaklı olduğunu düşünüyor. Yatağa oturulmazmış resmen öyle dediler. Yazıklar olsun. Hakkımı helal etmiyorum. O paranın hayrını görmeyin!

  • İkea Temsilcisi4 g

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir, en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Sorularınız için 444 4 532 numaralı telefondan IKEA Türkiye Çağrı Merkezine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler