20 Nisan 2015

İkea Hatalı ve Eksik Ürün.

Yeni evleniyoruz ve geçen hafta sonu mağazanızdan yaklaşık 20 bin TL'ye malzeme aldım. Ayakkabılık yanlış verilmiş ve içinden bağlantı aparatları çıkmadı. Müşteri hızı yedek aparat yok! dedi? Kendimiz dışarıdan bulmaya çalışacağız. Dolapların montajını yapan mobilya ustası olmasına rağmen kapaklar yerine oturmuyor bazı ürünlerin yanları deforme olmuş.

Kapakların birçok yerinde tırtık var. Rusting içinde bulunan uzatma borusu çıkmadı! Parçası yok yeni bir tane almak zorunda kaldım Kurumsal mst TEM müşteri hizmetleri yönlendirmesi sonucu ortada çözüm yok! Tuzla'dan Ümraniye'ye saçma ve çözülemeyen nedenlerden dolayı 3 defa gelmek zorunda kaldım!

Ruken 494 Okunma

Cevaplar

  • Ruken17 Kasım 2016

    1 defa bile aranmadım. Sistemlerinizde kayotlı ofis ve GSM numaramız mevcut. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım ve geldim. Çözüm yok! İnsanları oyalayıp kandırmak iş ahlakına sığmaz! Ödediğim o kadar parayı helal etmiyorum.

  • İkea Temsilcisi29 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Size vermiş olduğunuz numaralardan ulaşamamaktayız. Konu ile ilgili 444 4 532 numaralı telefondan Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirisiniz., Saygılarımızla IKEA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön