08 Ekim
#12749322

IKEA Hasarlı Ürün Teslim Ediyor!

IKEA dan 6/10/2019 tarihinde sipariş ettiğim 210610192****6 sipariş numaralı sehpa hasarlı çıktı. Ürünü teslim etmeye gelen kurye imza vs. bile almadan gitti.
Onca balonlu poşete sarılmış ürünün nakliye esnasında değil de önceden hasarlı olarak gönderildiğini düşünüyorum. Ürün iadesi olarak da Yurtiçi Kargo ile karşı taraf ödemeli gönderebileceğimi fakat önceden verdikleri mail adresine sipariş no. Ve hasarlı ürünün resimlerini atmam gerektiğini söylediler.
Parasını vererek aldığım bir ürün sizin tarafınızdan bana hasarlı gönderildi diye niye bu kadar işi müşteriniz yapmak zorunda? Kaldı ki hasarlı ürünün iadesi alınıp tarafıma yenisi gönderilene kadar geçen sürede de yine müşteriniz mağdur oluyor...
Kuryeniz değil ürün hasarlı mı değil mi diye müşterinin kontrol etmesi için beklemek ürünü teslim ettiğine dair bir imza bile almıyor... . Ne yapalım biz de müşteri olarak sizin gibi çamura yatıp ürünü teslim almadık mı diyelim?

Alper Alper 520 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • IKEA Temsilcisi08 Ekim

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir, en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Sorularınız için 444 4 532 numaralı telefondan IKEA Türkiye Çağrı Merkezine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları