sta-4-hoverİyi Çözüm

IKEA Gıgantısk Çöp Kovası Kullanışsız

Yasin Yasin18 Nisan 19:11

Ikea'nın tüm ürünlerini kalitesi ve işlevinden şüphe duymadan her zaman alıyorum. Gıgantısk çöp kocasını da pahalı hatta en pahalısı olmasına rağmen aldım. Kalitesi gayet iyi. Fakat haznesi geniş ve derin, ağzı daha dar. Her çöpü çıkarmaya çalıştığınızda poşeti yırtıyor. En kalın poşetleri alıyorum nafile. Bence tasarımı hatalı ve ancak çok doldurmadan kullanılması uygun. Halbuki bizde büyük olduğu için tercih etmiştik. Sonuç olarak pahalı ama kullanışsız, kaliteli ama amacına hizmet etmeyen bu üründen memnun değilim. Kutusunu vesaire attık gitti. Fişi de Allah bilir nerede. Müşteri hizmetleri ile görüşmeyi deneyeceğim.

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star empty-star
4.0/5

Cevaplar

profile-icon Yasin 03 Haziran 13:21

Maalesef fişi bulamıyorum. Zaten IKEA ürünlerini IKEA dan başka yerde satılmıyor ve kaliteli diye atmışım. Satın aldığım mağazada da mutlaka satın alınma bilgisi T. C. Veya e-mail adresine göre vardır. Faturasız yardımcı olmaya devam etmenizi rica ediyorum. Çağrı merkezini aradım fakat müşteri temsilcisi ile görüşemedim. Dönüşünüzü rica ederim.

profile-icon Yasin 21 Mayıs 19:56

Mağazada olumlu dönüş yaptılar. Mağazalar açılınca iade için IKEA ya gideceğim. Teşekkürler IKEA. Yakışanı yaptınız.

IKEA Logo IKEA 18 Nisan 20:39

Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir, en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Sorularınız için 444 4 532 numaralı telefondan IKEA Türkiye Çağrı Merkezine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler