08 Haziran
#12072596

IKEA Frıheten Yatak Kısmı Kapanmıyor!

IKEA frıheten skiftebo bej ürününün teslim edilen adreste kurulumunu bugün gerçekleştirdim. Ürünün yatak olan kısmı açılırken bir sıkıntı yaratmamasına rağmen, kapatırken kapanmıyor. Görsellerde problemi görebilirsiniz. Ayrıca dar olduğundan dolayı kapanmasının engellendiği yerde ufak bir hasar mevcut. Yatak olan kısmın acil bir şekilde değiştirilmesini talep ediyorum.

Burak Burak 2.139 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Burak11 Haziran

    Hala tarafıma konu hakkında ulaşılmadı. Daha ne kadar beklemem gerekiyor?!

  • IKEA Temsilcisi08 Haziran

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir, en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Sorularınız için 444 4 532 numaralı telefondan IKEA Türkiye Çağrı Merkezine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetleri

  • Burak05 Haziran

    IKEA frıheten skiftebo bej ürününün teslim edilen adreste kurulumunu bugün gerçekleştirdim. Ürünün yatak olan kısmı için değişim talep etmiştim. Kontrol ettiğimde 3 yastığın 1 tanesinin rengi diğerlerinden farklı. Görsel paylaşıyorum. Görsellerdeki ortadaki yastık farklı. Bu farklı renk yastığın değişimini de talep ediyorum. Aynı siparişimdeki aynı model fakat skiftebo koyu turuncu olan modelin kurulumunu da gerçekleştirdim, onda ne yatak olan kısmında ne de yastıklarında böyle bir sıkıntı yaşadım. Lütfen şikayetim hakkında acil bir aksiyon alıp değişimleri gerçekleştiriniz.

Ziyaretçi Yorumları