IKEA ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

IKEA Değişimi Yapılmayan Karyola Parçaları!

2.072görüntüleme
Yeşim
Yeşim 09 Kasım 2020 17:27

 14 Eylül 2020 'de IKEA online mağazasından karyola sipariş ettik. 2 parçası kırık diğerlerinde de ufak tefek hatalar çıktı. En kalın parçasının kırılacak şekilde taşınmış olması da sorun aslında. Müşteri hizmetlerini aradım hatalı parçaları siz kargoya verin dediler, zaten taşıma işlemleri yapmayalım diye yüksek kargo masrafını ödeyerek alışveriş yaptığımız halde ürünleri kargoya taşımak zorunda kaldık.

Eksik bir şey olmasın diye oradan tekrar müşteri hizmetleri ile konuştuğumuzda hatalı parçaları değil montaj bileşenleri hariç tamamını biz aldıracağız dediler, parçaları eve geri götürdük ve 1 hafta boyunca arayarak almalarını bekledik. İade ile ilgili tüm dokümanı okudum ve talep edilen şekilde e-faturayı ıslak imzalı olarak, lazım olur diye irsaliye ile birlikte, zarar görmesin diye şömiz içinde ve kaybolmasın diye de defalarca koli bandıyla sararak teslim ettim. 

İade politikasında 10 iş günü içinde ürünlerin teslim edileceği yazıyor, 1 ay boyunca herhangi bir dönüş yapılmadı, sonrasında 5-6 kez müşteri hizmetleri ile iletişim kurduğumda önce ürünler yoktu -sonrasında faturası yoktu vb... Konuları sıralıyorlar. İade etmiyoruz para iadesi istemiyoruz değişim yapılacak ama olayı çözmüyorlar, şikayet kaydınızı aldım dönüş sağlanacak deniyor, konuyu onlar ile çözemeyeceğinizi söyleyince üst mercilere ilettik deniyor. Aldığımız mobilyada problem yaşamayalım, yaşarsak kurumsal kimliği olsun çözebilelim diye düşündüğümüz IKEA bizi mağdur etti. Hala çözülmesini bekliyoruz.

IKEA Logo
IKEA09 Kasım 2020 17:29

Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir, en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Sorularınız için 444 4 532 numaralı telefondan IKEA Türkiye Çağrı Merkezine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetle

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Mustafa
Mustafa14 Kasım 2020 13:13
 

Müşteri hizmetleri çok uyusuk. Aramıyorlar.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler