24 Ekim 2016 #6766693

İkea Çifte Standart!

İkea'dan aldığımız 4 kapılı dolabın ilk taşıma aşamasında 1 parçası komple paketi açılmış ve eksik parçalı geldi. Şuanda da kurulum sırasında bir parçanın komple taşıma hatalı kırık olduğu söylendi ve dolap kapağı olduğu gibi kırık dolabın yarısını kuramıyorlar bu büyük hatadan dolayı bir başka zamana ertelediler. Zaten 1 dolabın kurulumu için 1 hafta nakliye sonrasında da montaj bekliyoruz ayrı günlerde bu nasıl bir saçmalık sürekli hatalı iş yapılıyor? Ben çalışan bir insanım ve toplamda 4 kapılı bir dolap kurulumu için 4 günümü sizi bekleyerek geçiremem. Süre ile ilgili bir esneklik bile sağlamıyorsunuz gün içerisinde sabah gelmesin öğleden sonra gelsin demek bile kabul görmüyor bu nasıl bir çifte standart?

Çisil 798 Okunma

Cevaplar

  • Çisil30 Ekim 2016

    Çözümle ilgili hiçbir yardımları olmadı. Hatalı monte edilen ürüne aman yanına zaten dolap gelecek böyle kalsın diyen bir montaj ekibinden destek bile alamadık defolu ürünü kendimiz söktük sebebi de ikeanın hatasını düzeltmek için bir çabası olmaması ve demontaj için bizden ekstra para istemesiydi. Hatalı ürünleri almak için bir ekip bekledik yine evde sonrasında 1 ekip daha bekledik defolu ürünlerin yerine yenisini getirmesi için. İnşallah salı günü montajı olacak bir daha bekleyeceğiz sabırla ve inatla. ikeanın bir daha önünden geçmem. Bu arada montaj ekibi de canımıza kastetmiş alttaki yükseltici parçayı sabitlememiş bunun için bile dava açmamız gerekiyor ama lanet olsun yapacakları işe.

  • İkea Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için 09:00 – 22:00 saatleri arasında 444 4 532 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. IKEA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön