07 Kasım
#12924671

IKEA 15 Gündür Oyalıyor!

1- IKEA Mobil üzerinden 3742,93₺ ödeyerek 18/10/2019 tarihinde oluşturduğum 411810190124776 numaralı siparişime ait sorunlar bitmiyor! Ürünler 24/10/2018 tarihinde teslim edildi. Ayvalık bölgesine montaj ekibi göndermeyip çifte standart uygulayan IKEA yüzünden karyola, gardırop ve şifonyeri aynı gün kendimiz monte etmek durumunda kaldık ve 12 saat işkence çektik. Tek kişilik karyolanın altındaki destekleyici parçanın 5 adet mini vidasını takamadığım için IKEA Çağrı Merkezi’ni aradım. Anlık yardım istedim yardımcı olmadılar! En sonunda vidaları yalama ettik ve sonuç olarak kendilerinden yeni vida talep ettim. Tam 8 gün sonra bana dönüş sağladılar!

Sezer Sezer 1.151 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • IKEA Temsilcisi08 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili birimimize iletilmiştir, en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Sorularınız için 444 4 532 numaralı telefondan IKEA Türkiye Çağrı Merkezine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetleri

  • Sezer07 Kasım

    2- 8 gün beklememe değmişmiydi? Hayır! Görüştüğüm bayan başta vidaları yollamak istemedi. Herhangi bir IKEA Mağazasına gitmemi söyledi. Bende 2 gün önce mağazaya gidip 5 kişiyle görüştüğümü ve yardım alamadığımı söylediğimde vidaları yollamaya ikna oldu ve IKEA Bursa mağazasından teyit alıp 2 iş günü içinde vidalarımın adresime kargolanacağını söyledi. Kargolandı mı? Hayır! Söz konusu bayanla yaptığım telefon görüşmesinin üzerinden tam 1 hafta geçti! Defalarca aramama rağmen kayıt/talep oluşturmaktan başka bir işe yaramayan IKEA Çağrı merkezi ve IKEA yüzünden çıldırma noktasına geldim! Acil deyip yurt dışına gideceğimi söylememe rağmen ve ilk aramamın üzerinden 15 gün geçmesine rağmen vidaları yollamadılar! Amaçları 14 günlük iade süresini doldurup iade etmemi engellemek. Çünkü vidalar zamanında gelmezse ürünleri iade edeceğimi söylemiştim. Hayatımda bu kadar kötü bir müşteri hizmeti deneyimi yaşamamıştım! Yarın son günleri. Vidalar yarında kargoya verilmezse hukuki süreci başlatacağım ve ürünleri bir şekilde iade edeceğim! Ayrıca yatak, gardırop ve şifonyerleri o kadar dandikki kenarları ilk günden soyuldu! Yalan söyleyen ve müşterilerine yardımcı olmayan IKEA’yı kimseye tavsiye etmiyorum!

Ziyaretçi Yorumları