15 Şubat 2013

İkea Ürün Hasarlı Teslim Edildi!

Yatak odasına köşe dolap için 3.934.91 artı 313 tl montaj ücreti ödedik.Çarşamba nakliye Perşembe montaj.Nakliyenin Çarşamba 17 ye kadar yapılmasını evde olamayacağımızı söyledik. 17 20 arası teslim edeceklerini komşunuz falan teslim alamaz mı dediler Komşumun onayını aldıktan sonra kabul ettik.Eve geldiğimde bazı ürünlerde çamur bazılarında hasar gördüm.

Mesajla bunların temin edilerek gelinmesini montajın eksik kalmamasını yazdım. Cevap almadım. Kartonlar açıldıkça başka ürünlerde de hasar gördük. Ikeaya rapor edeceklerini temizlerin getirilip montajın tamamlanacağını söylediler. ıkea eksper göndererek hasarlı ürünleri tespit etti.Yarısı salonumda yarısı yatak odasında günlerdir bekliyoruz.

Semiha 360 Okunma

Cevaplar

  • İkea Temsilcisi24 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetleri 444 4 532

  • Semiha22 Şubat 2013

    2 haftadır aldığımız dolap parçalarının yarısı salonumun ortasında yarısı yatak odamda. Temizlik yapmak sorun ortada dolaşmak sorun. DHL nin kusurlu olduğu eksperleri tarafından tespit edilmesine rağmen neden hala ürünler alınıp kurulumum tamamlanmıyor. DHL ile aralarındaki hukuksal işlem beni ilgilendirmiyor. Beni ilgilendiren şuan salonumun ortasınsa duran ürünler. Çözüm üretecek veya sorununun hangi aşamada olduğunu söyleyecek hiç bir yetkiliye ulaşamadım. Çağrı merkezi ileteceklerini ve aratacaklarını söyleyip kapatıyor. IKEA gibi bir firmanın beni bu kadar mağdur edeceği, doğrusu hiç aklıma gelmezdi. Bu gibi basit konular içinde yargıyı mı meşgul edelim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön