16 Ağustos

İkea Teslimatı Ve Montajı Yapana Kadar Çektirdiği Sıkıntı!

İkea İzmir mağazasından aldığım ürünler için montaj ve nakliye de istedim. Nakliye oldu. Montaj esnasında dolabın iki parçasının nakliye şirketi tarafından kırıldığını gördük ve merkezi aradık, durum açıldı. Şehir dışına çıkacaktım, en kısa sürede sorunun çözüleceğini söylediler, fakat defalarca telefonla görüşmeme rağmen ayın 15'ine montaj verdiler. O gün 6 defa müşteri hizmetleriyle görüştüm, ekibin kaçta geleceğine dair bilgi için, fakat hepsi aynı şeyi söyledi.

Akşam 18'e doğru genel merkezle görüşüp ürünleri iade edeceğimi söyledim. Bunun üzerine montaj ekibi geldi, yeni ürünleri poşetlerinden çıkardılar, bu sefer de dolabın arka kısmı yoktu. Bugün sabah için mutlaka geleceklerini söylediler ve geldiler ama bu sefer de dolabın arka kısmının ölçüsü yanlış gönderilmişti. Mağazaya dönüp doğru ürün getirildi, fakat günlerdir çektiğim sıkıntı anlatılamaz. Bir daha asla İkea'dan ürün almayacağım.

Şükran 1.252 Okunma

Cevaplar

  • İkea Temsilcisi16 Ağustos

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için 09:00 – 22:00 saatleri arasında 444 4 532 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. IKEA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön