10 Ağustos 2015

İkea Siparişten Ses Yok!

İkea'nın internet Mağazasından Milas Örene bir yatak siparişi verdim. 1 hafta oldu, ses yok. Takip numarasıyla horoz lojistikten baktığımda, alıcı telefona cevap vermiyor, ihbar notu bırakılmıştır diye bir bilgiye ulaştım. Telefonum hep açıktı, ihbar notu da yok. Muğla, İzmir, İstanbul İkea'yı, Horoz Lojistik merkezi, Horoz Lojistik Muğla'yı, bu arada edindiğim bazı özel cep telefonlarının tümünü aradım, hiçbir sonuç alamadım. Siparişim nerede? Ne zaman gelecek? Neden kimse bana ulaşmıyor?

Ekin 257 Okunma

Cevaplar

  • İkea Temsilcisi21 Ağustos 2015

    Sayın Yetkili, Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetleri 444 4 532

  • Ekin 14 Ağustos 2015

    Ikea, internetten aldığım ürünün Muğla Milas'a teslimatını bana soz verdigi süreyi 10 gun geçtiği halde tüm aramalarıma ve şikayetlerime rağmen hala teslim etmediği gibi teslimat tarihi hakkında da hic bir tarih vermiyor! Kargo firmasiyla görüştüklerini söylüyorlar surekli olarak. Para iadesi istediğimde para iadesi icin de hic bir tarih vermiyorlar! Bu resmen parama ve malıma el koymaktir. Sikayetciyim!!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön