13 Ağustos 2015

İkea Şehir Dışına Hasarlı ve Eksik Ürün Gönderim Problemi!

İkea Bayrampaşa şubesinden 26 Temmuz tarihinde cl-775734 fatura numarası ile yaptığımız alışveriş sonrasında ürünlerin şehir dışına teslimi için 133 liralık bir nakliye bedeli (fatura no:L-168839) ödedik. İlgili kişiyle görüştüğümüzde ürünlerin hasarlı gelmesi durumunda hemen değişimin yapılacağı ve hiçbir sorun yaşamayacağım söylendi. Maalesef ürünlerimizin çoğu kırık ve darbe almış şekilde ayrıca bir ürün de eksik teslim edildi. Tutanak tutup kargo firması aracılığıyla değişimini yapmak istedik. 10 gündür müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışıyoruz, çoğunlukla cevap vermiyorlar, telefonu açtıklarında ise tek söyledikleri dönüş yapacağız cümlesi oluyor. İlgileri sadece parayı alana kadar.

İstem 188 Okunma

Cevaplar

  • İkea Temsilcisi26 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, iletmiş olduğunuz telefon numarasından size ulaşamamaktayız. Konu ile ilgili olarak 444 4 532 numaralı telefondan Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetleri

  • İstem 22 Ağustos 2015

    CL 77573 fatura numarası ile Bayrampaşa şubesinden yaptığımız alışveriş sonrası, nakliye sırasında karşılaştığımız hasarlı ürün, eksik ürün teslimi konularında görüşmek için 1 aydır müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışıyoruz. Ulaşabilmek tam bir mucize, ulaştıktan sonra sizin sıkıntılarınızla ilgilenip aksiyon almaları ise ayrı bir mucize. Telefon konuşmanız sırasında çat diye kesilmiyorsa (nasıl kesildiği meçhul) o daha da mucize... 1 aydır yaptığımız telefon görüşmeleri sırasında en az 20 kere biz size dönüş yapacağız cümlesini duyduk, arandık mı? Tabii ki hayır. Profesyonellik, ilgi alaka sıfır... Tebrikler en kötü olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsunuz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön