12 Kasım 2014

İkea 'nın Satış Sonrası Hizmet Yok.

İkea Ümraniye'den uzun kuyruklarda bekleyerek 31.08.2014 tarihin de mutfak satın aldım. Alt dolap kapakları ezik. Bir çekmece kapağı eksik. Bu gün 12 Kasım 2014. Yaklaşık 2,5 ay oldu.

İkea hiç bir şekilde ilgilenmiyor. Telefonla ezik parçaların yenisi geldi mi diye soruyoruz. Hayır cevabı alıyoruz. Telefonla şikayet ettik. Ertesi gün size geliyoruz diye aradılar. Söyledikleri saatte bekledik. Kimse gelmedi. Aradık. Yanlışlık oldu dediler. Özür bile dilemediler. Ben çalışan insanım. Umurlarında değil Dalga geçiyorlar bizimle. Bizde kırık dolap kapaklarımız ve eksik çekmece kapağı ile baş başa İkea mutfağımızda oturup kime şikayet edelim diye bekliyoruz.

Nuray 987 Okunma

Cevaplar

 • Nuray 04 Aralık 2014

  2 KAPAĞINIZ GELDİ GELİP ALABİLİRSİNİZ DEDİLER. İŞTEN İZİN ALDIM.İKEA'YA GİTTİM.YANLIŞ BİLGİLENDİRME YAPILMIŞSINIZ DEDİLER. BU ARADA İKEA'YA GİTTİĞİMDE ÖĞRENDİM Kİ BENİM KAPAKLAR 1 AY ÖNCE GELMİŞ VE SATILMIŞ. YİNE SONUÇ YOK. GÜLERMİSİN AĞLARMISIN??? NASIL OLSA BURASI TÜRKİYE DEĞİL Mİ?

 • Nuray 28 Kasım 2014

  28.11.2014 tarihi'nde hasarlı olan 2 çekmece kapağı geldi.2 dolap kapağı da Aralık 2. haftada gelecekmiş. Bekliyoruz yani...

 • Nuray 21 Kasım 2014

  İkea'dan mutfak siparişi gibi büyük bir şey alınmaz çünkü malının arkasında değil. Yalnızca peçete,mum vs.gbi o an görüp elinize alıp götürebileceğiniz şeyler alınır.

 • İkea Temsilcisi15 Kasım 2014

  Sayın Yetkili, Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetleri 444 4 532

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön