24 Temmuz 2015

İkea Müşteri Memnuniyetsizliği.

Ürünlerini beğendiğim ve bulunduğum şehirde de keşke olsa dediğim bu firmanın Ankara Mamak mağazasından bugün yaptığım alışveriş tam bir hüsran oldu. Çalışanların büyük kısmı yardım taleplerime ayaküstü geçiştirerek yanıt verdi ve cevapları sürekli kendi kendime bulduğum alışveriş sürem iki katı kadar uzadı.

Alışverişi toplu yaptığım için ihtiyacım olan poşetleri dahi kasığın ucuyla zorla alabildim. Kargo konusunu zaten hiç konuşmayayım. Ben dahil birçok kişi tarafından ürünleri beğenilen ve diğer firmalara nazaran öncelikle tercih edilen bu firmanın gereksiz tasarruf politikası ve çalışanlarının özensiz seçimi nedeniyle bundan sonra buradaki alışverişlerimi iki defa düşüneceğim.

Hasan 615 Okunma

Cevaplar

  • İkea Temsilcisi26 Temmuz 2015

    Sayın Yetkili, Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetleri 444 4 532

  • Hasan'ın Teşekkür Mesajı25 Temmuz 2015

    Müşteri hizmetlerinden şikayeti yazdığımın ertesi günü dönüş yaptılar. Aldığım ürünlerden memnun olup olmadığımı, ilgili birime şikayetin iletildiğini gereken işlemlerin yapılacağını söylediler. Gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön