İkea Montaj Yapılmadı!

Can S. |

11 Mayıs 2013 tarihinde ikea Ankara' dan aldığımız gardolap-komidin ve şifonyer ayın 12 sinde evimize ulaştı. 2 malzemenin kırılabilir özellikte olduğu için montaj ekibi ile gelecekti. Ayın 14 ü oldu fakat 2 parça gelmedi. Montaj yapılana kadar gelişen telefon konuşmalarından anlaşılan ellerimizle nakliye ve montaj kısmına verdiğimiz parçaların bulunamadığı ve farklı bahaneler söylendiği gerçeğiydi.

Görüşmelerden sonra ayın 17si diğer montajcı geldi eksik parçalardan 1 ini getirdi. Tekrar görüşüldü aynı gün kalan parçanın getirilip montajın yapılması istendi. Malzeme geldi fakat bugün ayın 21 i halen montaj yapılmadı. Aradığımda montaj kısmını arayın deniyor sanki ben yapmalarına izin vermedim.

Etiketler :

Eksik Ürün Teslimi Kurulum-Montaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Can S.
  16 Temmuz
  15:52

  SONUÇTAN MEMNUNUM (DOLABIN MONTAJI YAPILDI) FAKAT YAPILAN HATA FİRMANIN BENİM GÖZÜMDEKİ İMAJINI SARSTI ÖZELLİKLE BANA YOK İSTERSENİZ SİPARİŞ GEÇMEMİZ GEREKİYOR DENİLEN BİR PARÇAYI MONTAJA GELEN ARKADAŞLARIN ELİNDE GÖRMEK HEMDE ARKADAŞLARIN BU PARÇAMI EKSİKTİ DEMESİ FİRMANIN NE KADAR CİDDİYETSİZ ÇALIŞTIĞINI BANA GÖSTERMİŞ OLDU.

  ÜZGÜNÜM AMA BİR DAHA İKEA DAN MONTAJI YAPILACAK BİR ÜRÜN ALMAMAYI ALIRSAM DA MONTAJINI KENDİM YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM.

 • 21 Mayıs
  15:12

  Sayın Yetkili,
  Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  IKEA Müşteri Hizmetleri
  444 4 532