31 Ekim 2016

İkea Montaj Ekibinin Tavrı!

16.10.2016 'da İkea'dan aldığım TV modülü ve gardırop için nakliye ve montaj hizmeti de satın aldım. 28.10 tarihine montaj randevusu verildi. Montaja gelmeden önce de hem modülün hem de gardırobun kurulacağı alanları boşaltarak hazırladım. Montaja gelen ekip gardırobun kurulacağı alanı görür görmez buraya montaj yapılamaz, dolabın yatırılarak monte edilmesi gerekir. İkea ürünleri dikine monte edilemez dediler.

Babam montaja gelen kişilerin yaşından uzun süredir yani 35 yıllık nakliyeci kendisine telefon ile durumu ilettiğimizde kurulabileceğini iletti ve saygısız montajcılar o zaman o arkadaşlar gelsin kursun ama ürün çöp olur dediler. Ayrıca TV modülünün tüm parçaları tam olmasına rağmen açtıkları kutuların altında kalan parçayı görmeyip, parça eksik diyerek montajı yarım bırakıp gittiler. Arkalarından parçayı buldum ve camlardan seslenerek geri çağırmak zorunda kaldım.

Melis 3.781 Okunma

Cevaplar

  • İkea Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için 09:00 – 22:00 saatleri arasında 444 4 532 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. IKEA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön