11 Nisan 2015

İkea Kargo Teslimatı Problemi!

İkea internet sitesi Kargo Hizmeti bölümünde konu ile ilgili şu açıklama yer alıyor:
Ürünler kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta yolu ile İkea tarafından bilgilendirme yapılmaktadır. Ek olarak, kargo firmaları tarafından teslimat tarihi öncesinde SMS veya telefon yolu ile bilgi verilmektedir.

Satın aldığım eşyaların teslimatı için ne mail ne de telefon yolu ile ne İkea'dan ne de Yurtiçi Kargo'dan önceden bilgilendirilmedim. Yurtiçi Kargo yetkilileri evde olmadığım bir zamanda habersiz bir şekilde teslimat için gelip biz size ulaşamadık ve kargonuzu geri götürüyoruz şeklinde bilgilendirdiler.
Kargomun haberdar edilerek en kısa sürede teslim edilmesini rica ediyorum.

Uğur 570 Okunma

Cevaplar

  • İkea Temsilcisi02 Haziran 2015

    Sayın Yetkili, Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetleri 444 4 532

  • Uğur 18 Nisan 2015

    Şikayetimle ilgili olarak İkea yetkilileri tarafından benimle hiçbir şekilde iletişime geçilmemiştir. İkea'ya ödediğim kargo ücreti üzerine bir de nakliye ücreti vererek eşyalarımı evime taşıtabildim, aksi halde İkea'ya geri gönderileceklerdi. Başarısız hizmetleri sebebiyle hatalarını müşterileri olarak ben düzeltmek zorunda kaldım ve konuyla ilgili bütün aramalarıma rağmen en ufak şekilde yardımcı olmayan İkea yetkililerini kınıyorum.

  • Uğur 14 Nisan 2015

    İkea yetkililerini 6 kez arayıp görüştüm. Önce Yurtiçi Kargo Bayrampaşa şubesine bağladılar. Oradaki yetkililer konuyla ilgilerinin olmadığını söylediler. Daha sonra Borusan Lojistik'e bağladılar. Orada görüştüğüm yetkili bir süre sonra geri dönüş yaptı ve teslimatı kendileri yapmadıkları için konuya hakim olamadıklarını ve yk üzerinde bir yaptırımları olmadığını belirtti. Beni tekrar İkea çağrı merkezine yönlendirdiler. Diğer bütün aramalarım sonuçsuz kaldı ve teslimatın düzenlenmesi için hiçbir şekilde yardım alamıyorum. Şuana kadar gördüğüm en kötü hizmet bu olabilir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön