16 Eylül 2016

İkea Kargo Firması Skandalı.

Bayram dolayısıyla mı bilmiyorum 15.09.2016 tarihindeki gardırop teslimatım İkea firması tarafından hiç profesyonel ve kurumsal olmayan garip ve korkutucu diye tabir edebileceğim kişiler tarafından yapıldı. Teslimat sırasında eve girmeden önce pek hijyenik kişilere benzemedikleri için galoşları olup olmadığını sordum. Galoşları olmadığını ve ayakkabılarını çıkaracaklarını söylediler. Lütfen artık bu yüzyılda İkea firması bu tarz prensiplere önem versin, çalışanlarına 2 tane galoş alsın ayakkabılarını çıkarmak isteyen insanların bunu ancak kendi evlerinde yapabileceklerini öğretsin.

Böyle bir şeyin mümkün olmadığını söyleyerek kendilerine galoş verdim.

Fulya 351 Okunma

Cevaplar

  • Fulya 16 Eylül 2016

    15.09.2016 teslimatım ile ilgili son olarak bir resim ekliyorum. Kargo paketi üzerindeki koca bir ayak izi. Sanırım sırf galoş giymeye bozuldukları için ve eksik teslim işe yaramayınca verebilecekleri her türlü zararı vermeye çalışmışlar. Bu arada bu ayakizinin kamyon içerisinde yapılmış olması gerekiyor. Eve giren eleman galoşlu idi. Böyle mi teslimat yapıyorsunuz?

  • Fulya 16 Eylül 2016

    Yine 15.09.2016 teslimatım ile ilgili galoş giymelerini söylediğim kesinlikle kurumsal olmayan kargo elemanları sanırım galoş giymeye bozuldukları için. Gardırop ve raf olan teslimatı hemen o esnada eksik yapmaya çalıştılar. Toplam 4 paket olan koca gardırop iskeletini 2 adet olarak teslim ettiler. Rafları saydığım için o konuda problem çıkmadı. Dolap adetini de bildiğim için hemen o esnada bunun eksik olduğunu söyledim. Yine mırın kırın 5 dakika uğraşmam sonucu kamyondan çıkardılar yoksa öyle teslim edip gidiyorlardı. Daha da ufak tefek eksik varsa bilmiyorum montajda göreceğiz! Bu arada durumu fark ettiğim için sanırım şikayette bulunmayayım diye en son bir ton iyi bayramlar hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

  • İkea Temsilcisi16 Eylül 2016

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için 09:00 – 22:00 saatleri arasında 444 4 532 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. IKEA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön