31 Mart 2015

İkea Çalışanları Hırslarını Bizim Aynamızdan Çıkarınca...

İkea'dan ayna beğendik. Gittik aldık. Kasadan geçtikten ödeme yaptıktan sonra, kargo kapsamı dışında dediler saat olmuş gece 11:00 arabaya sığmaz, ne yapalım? Ya orada aynayı bırakacaktık, ya da kargoya verecektik. İtiraz ettik yapabileceğiniz hiç başka bir şey yok, imzalamazsanız taşımayız, taşırsak da kırılabilir dediler.

Ek paketleme yaptıralım o zaman dedik, para verelim diye tabi ki kabul ettiler. Zaten gerisini anlamışsınızdır. Ayna bir geldi paramparça. Bana ayıplı hizmet verdiniz. Ürünümün üzerinde bilgi yoktu, internet sitenizde bilgi yok. Fotoğrafta da ayıplı vaadiniz gözükmekte. Kasadan sonra zorla belge imzalatmakla adalet olmuyor.

Can 694 Okunma

Cevaplar

 • Can06 Nisan 2015

  Benimle irtibata geçilmedi, bilgilendirme yapılmadı.

 • Can03 Nisan 2015

  Benim 4 gün evvel yazdığım yanıtı yayınlar mısınız lütfen. Bana ulaşan eden yok, inanılmaz bir yalan iletişim. Düpedüz yalan. 1 Nisan'daki mesajım: "Süper kibarsınız da, bir o kadar da yalansınız. İkea'yı ben bu şikayeti açmadan aramıştım. Hiçbir şey yapamayız dediler. Sonradan da aramadılar. Ne pişkinsiniz, ne rahat yalan söylüyorsunuz. Utanın. "

 • Can01 Nisan 2015

  Süper kibarsınız da, bir o kadar da yalansınız. İkea'yı ben bu şikayeti açmadan aramıştım. hiçbir şey yapamayız dediler. Sonradan da aramadılar. Ne pişkinsiniz, ne rahat yalan söylüyorsunuz. Utanın.

 • İkea Temsilcisi01 Nisan 2015

  Sayın Yetkili, Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, IKEA Müşteri Hizmetleri 444 4 532

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön