İkea Çalışanları Hırslarını Bizim Aynamızdan Çıkarınca...

Can A. |

İkea'dan ayna beğendik. Gittik aldık. Kasadan geçtikten ödeme yaptıktan sonra, kargo kapsamı dışında dediler saat olmuş gece 11:00 arabaya sığmaz, ne yapalım? Ya orada aynayı bırakacaktık, ya da kargoya verecektik. İtiraz ettik yapabileceğiniz hiç başka bir şey yok, imzalamazsanız taşımayız, taşırsak da kırılabilir dediler.

Ek paketleme yaptıralım o zaman dedik, para verelim diye tabi ki kabul ettiler. Zaten gerisini anlamışsınızdır. Ayna bir geldi paramparça. Bana ayıplı hizmet verdiniz. Ürünümün üzerinde bilgi yoktu, internet sitenizde bilgi yok. Fotoğrafta da ayıplı vaadiniz gözükmekte. Kasadan sonra zorla belge imzalatmakla adalet olmuyor.

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Can A.
  06 Nisan
  13:52

  Benimle irtibata geçilmedi, bilgilendirme yapılmadı.

 • Can A.
  03 Nisan
  11:22

  Benim 4 gün evvel yazdığım yanıtı yayınlar mısınız lütfen. Bana ulaşan eden yok, inanılmaz bir yalan iletişim. Düpedüz yalan.
  1 Nisan'daki mesajım: "Süper kibarsınız da, bir o kadar da yalansınız. İkea'yı ben bu şikayeti açmadan aramıştım. Hiçbir şey yapamayız dediler. Sonradan da aramadılar. Ne pişkinsiniz, ne rahat yalan söylüyorsunuz. Utanın. "

 • Can A.
  01 Nisan
  16:06

  Süper kibarsınız da, bir o kadar da yalansınız. İkea'yı ben bu şikayeti açmadan aramıştım. hiçbir şey yapamayız dediler. Sonradan da aramadılar. Ne pişkinsiniz, ne rahat yalan söylüyorsunuz. Utanın.

 • 01 Nisan
  14:06

  Sayın Yetkili,
  Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  IKEA Müşteri Hizmetleri
  444 4 532