02 Eylül 2016

IKEA Çağrı Merkezine Basit Bir Soru Sordum 11 Dakika Bekletti.

İade faturasının tarihiyle ilgili basit bir şey sormak için IKEA çağrı merkezini aradım. Karşıma çıkan yetkiliye durumu anlattım. Adımı telefon numaramı fatura bilgilerini v. s. Aldı. Biraz bekleteceğim durumu inceleyip size döneyim dedi ve tam 11 dakika bekletti. Dayanamadım kapattım. İkince kere aradım yine bütün mesajları vs. Geçip yetkili karşıma çıkınca beni 11 dakika beklettiler lütfen cevap istiyorum derken telefon kapandı (aynı kişinin sesine benzettim). 3 kere aradığımda biraz hatta bekleteceğim dediğinde yetkili lütfen bekletmeyin beni geri arayıp söyleyin dedim. Peki dediler. Şimdi bekliyorum. IKEA gibi kurumsal düzgün işleyen bir şirketin çağrı merkezinin böyle kötü olmasına şaşırdım doğrusu.

İşıl 350 Okunma

Cevaplar

  • İşıl 02 Eylül 2016

    Fİrmanın verdiği bu cevap hiçbir anlam ifade etmiyor. Herkese verilebilecek fiks bir cevap gibi. Çözüm süreci neyi içeriyor acaba? Bekliyorum.

  • İkea Temsilcisi02 Eylül 2016

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için 09:00 – 22:00 saatleri arasında 444 4 532 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. IKEA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön