08 Temmuz 2015

İkbal Turizm Sözünde Durmuyor!

Vize sıkıntı olmayacağını demelerine rağmen gitmeye bir hafta kala sıkıntı var dediler. Başka vize acentası var 300 dolar daha verirseniz onlarla kesin gideriz dediler. Olur dedim. 4 gün kala telefon açtığımda uçak biletlerini ayarlıyoruz dediler. Size akşam döneriz. Dönmediler 3 gün kala telefon açtım ayarlıyoruz döneriz dediler, yine dönmediler. Telefonlarıma cevap vermiyorlar. En son kalkıp İstanbul'a kendileriyle görüşmeye gittim Malatya'dan. Şu an pasaportlar Ankara'da 2 saate kadar işlem biter ve yarın gidersiniz dediler. 2 saat sonra geldiğimde baktım ki benim gibi mağdur olanlar çok. Bizi oyaladılar. Özür bile dilemediler. Çok ilgisizler.

Yakup 7.870 Okunma

Cevaplar

  • İkbal Turizm Temsilcisi16 Kasım 2015

    Kıymetli arkadaşım bu yıl biz dahil bütün umre firmaları vize konusunda sıkıntı yaşadı.Sizde bizimle gitmekten vazgeçmişsiniz Olabilir bu sizin tercihiniz Şöyle yapalım sizin masraflarınızı karşılayalım pasaport gideriniz Malatyadan İstanbula seyahatinizin giderini Umarım böylelikle kendimizi affettirmiş olurum Hayırlı günler dileklerimle

  • Yakup16 Kasım 2015

    Bazı yorumlarda demişler ki ek ücreti kimseyi zorlamadan talep ettik. Doğru diyorlar ama gitmeden 3-4 gün önce söylüyorlar... İnsanlar hazırlığını yapmış masraf etmiş pasaport vs.. bir sürü para vermiş ve büyük bir ümitle umre yapma hayaliyle yanıp tutuşurken ve 3-5 gün kala hiçbir firmanın artık vize alamayacağını biliyorken diyorlar ki "isterseniz 300 dolar daha fazla verin sizi götüreyim. Veya paranızı iade edelim... Çok zor bir duygu... Umre hayaliyle yanıp tutuş, zorluklara rağmen bazı şeylerden fedakarlık yap, para biriktir, büyük bir ümit besle... Ondan sonra firma kalkıp seni oyalasın, seninle ilgilenmesin telefonlara cevap vermesin ve umreye gitme.

  • Yakup16 Kasım 2015

    Gitmedim sizinle. Bizi oyalayıp durdunuz şimdi de doğruyu söylemiyorsunuz. Bizi götürmüş gibi gösteriyorsunuz. Size telefon açtığımda başka bir vize acentasıyla anlaştık ve 300 dolar daha fazlaya götüreceğiz dediniz. Onu da kabul ettik. Umreye gideceğimizden üç gün önce telefon açtığımda şu an uçak biletlerinizi ayarlıyoruz 3 gün sonra gideceksiniz dediniz. Yüzyüze görüşmeye geldiğimde ise hala vizelerimizin çıkmadığını, 2-3 saate kadar çıkacağını söylediniz. 3 saat sonra geldiğimizde ise sizinle konuşanlardan anladık ki, daha bir haftadan fazla sürecek ve bunu size sorduğumuzda evet öyle dediniz ve bizi oyalayıp durdunuz.Doğru olmayan laflarınızı yüzünüze vurduk sizden ses çıkmadı. Hakkımı helal etmiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön