İkbal Gıda Güvendiğimiz Ürünlerin Kalitesi...

Aykut G. |

Yaklaşık 2 yıldır sucuk ürünlerinde tercih ettiğim tek marka olan İkbal'in, geçen hafta Tarım Bakanlığı'nın açıkladığı "hileli gıdalar" listesinde yer bulması benim gibi birçok marka tüketicisinde şok etkisi yaratmıştır. İşin ucuzuna kaçmayalım derken, tercih ettiğimiz en pahalı üründe bile hileye maruz kalmamız ve markanın hala hiçbir açıklama yapma gereği duymaması ilginçtir.

Ben bu marka ürünlerini çocuğuma aileme, eşime, dostuma yedirirken ve ayrıca tavsiye ederken, böyle bir duruma uğramak insana çok ağır geliyor. Üstüne üstlük marketlerdeki en pahalı sucuklardan biri olan bir markanın bunu yapması insana pes dedirten cinsten.

Etiketler :

Ürün İçerik

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aykut G.
  10 Kasım
  16:03

  Bir tüketici olarak, ürün ve markaya ilişkin yaşadığım kaygı ve güven zedelenmesini giderici bilgi ve belgeler tarafıma üst düzey firma yetkilisi tarafından bizzat sunulmuş ve marka güvenilirliği yeniden sağlanmıştır.

 • Aykut G.
  10 Kasım
  15:59

  İkbal Gıda Türkiye Satış Müdürü tarafından bizzat telefonla aranarak, konuya ilişkin ayrıntılı ve açıklayıcı bilgiler alınmıştır. Olayın iç yüzü belgeleriyle tarafıma sunulmuştur.

 • 10 Kasım
  15:45

  Müşteriye açıklama yapılarak memnuniyet sağlanmıştır.

  İKBAL TÜKETİCİ HİZMETLERİ
  0800 261 15 06