06 Kasım 2014

İkbal Gıda Güvendiğimiz Ürünlerin Kalitesi...

Yaklaşık 2 yıldır sucuk ürünlerinde tercih ettiğim tek marka olan İkbal'in, geçen hafta Tarım Bakanlığı'nın açıkladığı "hileli gıdalar" listesinde yer bulması benim gibi birçok marka tüketicisinde şok etkisi yaratmıştır. İşin ucuzuna kaçmayalım derken, tercih ettiğimiz en pahalı üründe bile hileye maruz kalmamız ve markanın hala hiçbir açıklama yapma gereği duymaması ilginçtir.

Ben bu marka ürünlerini çocuğuma aileme, eşime, dostuma yedirirken ve ayrıca tavsiye ederken, böyle bir duruma uğramak insana çok ağır geliyor. Üstüne üstlük marketlerdeki en pahalı sucuklardan biri olan bir markanın bunu yapması insana pes dedirten cinsten.

Aykut 2.190 Okunma

Cevaplar

  • Aykut10 Kasım 2014

    Bir tüketici olarak, ürün ve markaya ilişkin yaşadığım kaygı ve güven zedelenmesini giderici bilgi ve belgeler tarafıma üst düzey firma yetkilisi tarafından bizzat sunulmuş ve marka güvenilirliği yeniden sağlanmıştır.

  • Aykut10 Kasım 2014

    İkbal Gıda Türkiye Satış Müdürü tarafından bizzat telefonla aranarak, konuya ilişkin ayrıntılı ve açıklayıcı bilgiler alınmıştır. Olayın iç yüzü belgeleriyle tarafıma sunulmuştur.

  • İkbal Gıda Temsilcisi10 Kasım 2014

    Müşteriye açıklama yapılarak memnuniyet sağlanmıştır. İKBAL TÜKETİCİ HİZMETLERİ 0800 261 15 06

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön