17 Aralık 2015
Yorum Yap
#4433829

İhtiyaç Uzaktan Eğitim İade Hakkımın Olmadığı Söyleniyor!

İhtiyaç uzaktan eğitimden KPSS Genel Kültür, Genel Yetenek Eğitim Bilimleri ve alan için ders almaya başladım. Satın aldığım zaman bana 14 gün içinde memnun olmazsanız iade hakkınız var gibi şeyler söylenmemişti. Aldığım hizmetten memnun olmadığımı, bana faydası dokunmadığını ve geri kalan günlerin ücretini talep ettiğimi söylediğim de ise; böyle bir şeyin mümkün olmadığını söylediler.


Ben onlara baştan söylemediniz 14 gün içinde iade hakkımın olduğunu dediğimde "sayfanızda vardı" şeklinde bir cevap aldım. Satmak için bütün iyi şeyleri söylerken iade hakkımızın olduğunu neden söylemezler. Şu anda almadığım hizmetin parasını ödemeye devam edeceğim.

Emel 570 Okunma

Cevaplar

  • İhtiyaç Uzaktan Eğitim Temsilcisi17 Aralık 2015

    Merhaba Emel hanım, Satın alınan her üründe olduğu gibi bizim de hizmetimizde, web sitemizde de belirttiğimiz gibi, yasal iade süresi içerisinde talep edilen iadeler gerekli prosedürler uygulanarak gerçekleştirilmektedir. Ancak, eğitim danışmanlarımızın da tarafınıza ilettiği gibi 31.07.2015 tarihinde kayıt olduğunuz, iade talebinde 16.12.2015 tarihinde bulunduğunuz ve derslerinizin %60'ından fazlası işlendiği için yasal iade süreniz içerisinde bulunmamaktasınız. Yaklaşık 5 aydır kullanmakta olduğunuz bu hizmetin,kanuni hükümlerde de belirtilen memnuniyet ve iade süresini fazlasıyla aşmış durumdasınız.Bu nedenle iadeniz mümkün olmayacaktır. Teşekkür ederiz.

Ziyaretçi Yorumları