22 Aralık 2015

İhtiyaç Uzaktan Eğitim Konuların Çıktısı Verilmiyor!

Hiçbir dersin çıktısı slayt PDF'si verilmiyor. Elimizde not olmadığı için de konu anlaşılmıyor. Zamandan tasarruf için aldığımız uzaktan eğitim tamamıyla hüsran! Ekran görüntüsü alın deniliyor fakat dersteyken elimizde olmayan konunun anlaşılması ne kadar doğru? Kitaplarımız hala gelmedi 2 aydır bekliyoruz. İlgili yeri arıyoruz gelecek deyip geçiştiriyorlar. Sürekli derdimizi dinliyorlar fakat bir sonuç yok! Sınava sadece 2 gün girme hakkı var ve bu süre uzatılmıyor, girmezseniz hakkınız yanıyor ve hiçbir şekilde soruları bir daha göremiyorsunuz. Sınavlar da PDF şeklinde verilmiyor ama online deneme çözmek çok zor. Özellikle şekilli sorularda çizmek gerekiyor. Para iadesi yapılsın bırakacağım.

Elif 559 Okunma

Cevaplar

  • İhtiyaç Uzaktan Eğitim Temsilcisi12 Ocak 2016

    Tekrar merhaba Elif hanım, Kitaplarınız belirttiğimiz gün kargoya verildi ve size teslim edildi. PDF paylaşılması ise şirket kurallarımız ve telif haklarımız nedeniyle mümkün değildir. Ancak öneri olarak ilgili birimlere ileteceğiz. İyi çalışmalar dileriz.

  • Elif01 Ocak 2016

    Yarın çıkacak demişsiniz hala gelmedi! Şimdi de tatiller araya girdi dersiniz. Telif hakkını bir tek siz mi ödüyorsunuz? Diğer uzaktan eğitim veren kurumlar neden notları gönderiyor peki? Sınav süresinden şikayetçi olan bir ben gibi yansıtmayın lütfen öabt grubu olarak neredeyse herkes şikayetçi. Uzaktan eğitimi zamanımız olmadığı için, kolaylık olması için aldık ama görüyorum ki siz daha da zorlaştırıyorsunuz

  • İhtiyaç Uzaktan Eğitim Temsilcisi24 Aralık 2015

    Merhaba Elif Hanım, Kitaplarınızla ilgili süreç bilgilendirmesi eğitim danışmanlarımız tarafından size yapılmıştır. Kargonuz en geç yarın yola çıkacaktır. Ders içeriklerimizin telif hakkı nedeniyle PDF olarak dağıtılması maalesef mümkün değildir. Ancak canlı derslerinizi daha sonra video olarak hesabınıza yüklendiğimizde dilediğiniz kadar tekrar ederek konularınızı pekiştirebilirsiniz. Deneme sınavlarımızın süresi ise örgün öğretime ve göre daha uzundur, bu nedenle çözülme konusunda öğrencilerimizden herhangi bir olumsuz görüş bildirilmemiştir. Görüşlerinizi bildirdiğiniz için teşekkürler, birlikte güzel bir yıl geçirmeyi dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön