28 Mart 2015

İhtiyaç Akademi Dershanesi İlgisizlik!

Bugün İhtiyaç Akademi K. Maraş Şubesi'ne KPSS ile ilgili görüşmek için gittim. Danışma beni sözde rehber hocası İ***** Bey'e yönlendirdi. Merhaba hocam şu nedenden ötürü gelmiştim, "tamam geç şöyle otur bekle" ifade bu. Bir şeyler soruyorum anlatıyor ama benim sorduklarımdan çok kendi ezberlediklerini konuşuyor, her neyse bunu anlarım ancak soru soruyorum yanına arkadaşını çağırıyor "falanca gel seni biriyle tanıştırayım internete şunu yaz" benim sorum hala havada gözüne bakıyorum dönüp ne ders iyi "he tosunum kaydedelim mi? " Hoppala, çıngar çıkartsam mı iyi sussam mı, sustum "kalsın kaydetme" dedim, "Nisanda gelirsen şu fiyat olur" cevabın aldım!

Muhammet 5.645 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet06 Nisan 2015

    Öncelikle böyle bir mecradan şikayetimi iletmem gayet anlaşılır diye düşünüyorum çünkü aileden değilim eğer öğrenciniz olsaydım dediğiniz şekilde hareket ederdim. İkincisi beni şaşırtmadınız çünkü buradaki arkadaşlar şikayetimle ilgilenmekten ziyade ağzıma bal çalma gayretindeler. Arayıp yaşadığım hoşnutsuzluktan bahsetme yerine bana "fun club" kartımın hazır olduğunu istediğim zaman gidip alabileceğimi öğrenciniz olmadığımı belirtmeme rağmen ısrarla ifade ettiler. Bu ne demek oluyor? Kaş yapayım derken göz çıkartmanın manası yok ayrıca benim sizin sağlayacağınız indirim yahut güzellemelere de ihtiyacım yok çok şükür. Markayı reklamlarla tanıtır insanlarla yaşatırsınız, bunu unutmayın. Kurumsal ahlak ve bilinci şubelerinize de yansıtmanızı öneririm.

  • İhtiyaç Akademi Dershanesi Temsilcisi31 Mart 2015

    Değerli Öğrencimiz; İletmiş olduğunuz bildiriminiz ilgili birime yönlendirilmiştir. Gerekli incelemelerden yapıldıktan sonra size en kısa zamanda sonuç hakkında bilgi verilecektir. Bundan sonraki şikâyet, istek ve önerilerinizi http://www.ihtiyacakademi.com/subelerimiz internet sitemizde yer alan “Ankara Merkez Şubesi” linkinden doğrudan iletebilirsiniz. Saygılarımızla İHTİYAÇ AKADEMİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön