01 Nisan 2013 #1715614

İhlas Ev Aletleri Bir Ürün Aldın mı Ne Sorun Bitiyor Nede Masrafı!

Adamlar çok akıllı satıncaya kadar evinizden telefonunuzdan gitmiyorlar ki aletlerin hiçbiri o paraları haketmiyor. 6 aya bir filtre değişimi için gelirler 20- 50 tl aldılar ev taşırsın o aleti kimse sökemez (nasıl bir icatsa) birtek onlar yapar sökmesi 20 tl takması 20 tl.


Her geldiklerinden sonra evimi su basıyor yine geliyorlar 50 tl (filtreler değişince su akışı hızlanıyormuş) bir geldiler motorunu değiştirdiler 250 tl aldılar 1 ay tartar ses çıkardı makine yani anlayacağınız öyle makine yapmışlar en ufak parçası 20 tl den başlıyor kaçkez evimi su bastı ve hiç bir parçasını alıp sen takamıyorsun illa onlar arayacaksın.

Şule 723 Okunma

Cevaplar

  • İhlas Ev Aletleri Temsilcisi07 Haziran 2015

    Merhaba Şule Hanım, Yaşadığınız durumlar için üzgünüz. Bugüne kadar milyonlarca insan İhlas ürünlerini kullandı, kullanmaya devam ediyor. Takdir edersiniz ki bu yoğun süreç içerisinde zaman zaman böyle durumlarla karşılaşılabiliyor. Ortaya çıkan bu durumları memnuniyete çevirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Sizin yaşadığınız problem hakkında ilgili birimlere gerekli bilgi verilmiştir. Güzel vesilelerle görüşmek dileğiyle... Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön