02 Nisan 2013

İhlas Ev Aletleri 1 Ay Sonraya Servis Randevusu!

Ben daha önce bir kaç defa İhlas ev aletlerinden satın aldım. İhlas der ki: Bizden aldığınız her malzemenin Türkiye nin neresine giderseniz gidin servis kayıtları tutulduğu için bakım gerektiren malzemelerinizi biz takip ediyoruz. Size ulaşıyoruz uygun zamanınızda evinize ziyarete gelip malzeme ile ilgili gerekeni yapıyoruz.

Maalesef böyle değil. Eğer İhlas tan ürün almaya devam edersen seni buluyorlar. Almaz isen sen unutulursun. Bn elimdeki bir ürün için yaklaşık 1 ay sonrasına servis randevusu aldım. Ne arayan var ne soran. Üstelik ben hatırlattığım halde. Ama şunu iyi yapıyorlar; bize bir isim numara verin bizi tavsiye edin onlara malzeme satalım.

Ümit 499 Okunma

Cevaplar

  • İhlas Pazarlama - Ev Aletleri Temsilcisi07 Haziran 2015

    Merhaba Ümit Bey, Yaşadığınız durumlar için üzgünüz. Bugüne kadar milyonlarca insan İhlas ürünlerini kullandı, kullanmaya devam ediyor. Takdir edersiniz ki bu yoğun süreç içerisinde zaman zaman böyle durumlarla karşılaşılabiliyor. Ortaya çıkan bu durumları memnuniyete çevirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Sizin yaşadığınız problem hakkında ilgili birimlere gerekli bilgi verilmiştir. Güzel vesilelerle görüşmek dileğiyle... Saygılarımızla,

  • Ümit25 Haziran 2013

    ihlas firması, yaklaşık bir ay önce beni aradı, randevu aldı. ancak beni arayan temsilci randevuya cevap vermedi. başka bir işlem yapmadı. yani anlayacağınız ihlas yine bizi ciddiye almıyor. müşteri memnuniyeti diye bir husus kesinlikle yok. ama ahdım olsun. bir daha ne ihlas mağazasına girerim ne de tavsiye ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön