23 Kasım 2018
Yorum Yap
#11187154

İGS Takım Elbise İadesinde Sorun Çıkarıyor!

Forum Ankara İGS mağazasına takım elbise almak için gittim ve satış danışmanına özellikle slim fit istediğimi belirttim. Denediğim ürünlerden birini almaya karar verdim ancak satış danışmanı ceketin kollarının kısa kaldığını bir beden büyüğünü almam gerektiğini söyledi. Bu kez ceketin arkası pot durdu onu da tadilatla giderebileceklerini söyledi. Tadilat sonrası takım elbisemi evde denedim ve üzerimde mağazada denediğimden tamamen alakasız bir duruşu vardı.


Ceketi çıkarıp incelediğimde ise slim fit yerine regular kesim olduğunu gördüm. Mağazaya gidip iade talebinde bulundum çünkü başta slim fit istediğimi belirtmiştim. Satış danışmanı mağdur etmemek için yardımcı olabileceklerini söyledi ancak mağaza müdürü tadilat yapıldığı için bunun mümkün olmadığını söyledi. Mağaza müdürünün takınmış olduğu bu tavır sonucu şu an giyemediğim bir takım elbiseyi dolabımda bekletiyorum ve iade işlemimin yapılması için her yola başvurmayı düşünüyorum.


Tüketici hakkımı aramaya devam edeceğim. Bir daha kesinlikle İGS’den alışveriş yapmayacağım. Müşteriyi kandıran, müşteri memnuniyetini umursamayan bu marka hakkında 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanun kapsamında da şikayette bulunacağım. Şikayetimi buradan da duyurmak ve gereğinin yapılması için şikayetvar sayfasının da destek olmasını bekliyorum.

Emrah Emrah 839 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları