15 Ağustos
#12425504

İğneada Resort Hotel &spa Kalite Sorunu

İğneada Resort Hotel'de 3 gece konakladım.
1. kızımla birlikte kaydıraklı havuz var diye gittik. Aquapark 4 km uzaklıkta, otelden ayrı bir yerde çıktı. Kendime ait araç ile aquaparka gittik. Ya aracım olmasaydı? Çözüm de önermiyorlar, üstelik ''yakın, çok yakın'' diye kandırılıyorum. Otel yönetimi de tatili satın aldığım ETS Tur da yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler. Tatili satın alırken bu şartla almıştım ve görseller yanıltıcı. Çocuğunuz için gidiyorsanız sakın derim!
2. yarım pansiyon olan tatilimiz, kahvaltı ve yemeklerin azlığı ve lezzetsizliği yüzünden zehir oldu bize. Çoğunlukla dışarıda yedik.
3. otel çok eski, yenilenmemiş, banyoları dökülüyor. Deniz manzaralı diye yan odalar veriliyor. Balkon yok! Havuzun dibi kum ile dolu, kimse duş almıyor. Orada konaklayan başka misafirler 1 yaşındaki çocuğunu bezi ile havuza sokuyor. Kimsenin de umurunda değil. Denetleyen de yok! Çalışan sıkıntıları da var, 5 yıldızı ne ile aldılarsa: ( (
4. yemek masalarındaki sürahinin ağzı açık, leke ve pislik içinde.
5. çalışanlar güler yüzlü değil, belli ki onlar da durumun farkında.
6. ETS 'yi aradım, durumu anlattım. Yapabilecekleri bir şey yokmuş. Ben, bana sunulan ve parasını ödediğim tatilde kandırıldım.

Ahu Ahu 449 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları