18 Kasım 2015

iGirls Tv Faturama Yansıyan 75 TL'nin İadesini İstiyorum!

Bilgim olmadan iGirls Tv diye bir internet sitesine üyeliğim olduğuma dair mesaj aldım. İptali için SMS ile karşılık verdim. Fakat Kasım 2015 dönemi faturama 75 TL ek ücret eklendiğini gördüm. Bu haksız kazanç olan ücretin tarafıma iadesini veya faturamdan düşülmesini, aksi takdirde ilgili yollara başvuracağımı belirtmek isterim.

Yaren 427 Okunma

Cevaplar

  • iGirls Tv Temsilcisi23 Kasım 2015

    Sayin Yetkili, 4222425 no lu şikayetle ilgili gerekli incelemeler yapılarak detaylı bilgiler oluşturulmuştur. Kullanıcımızın sitenize iletmiş olduğu şikayetine ilişkin, gerekli tüm bilgilerin kendisine verilmesi için kullanıcımız aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Şikayet sahibinin platformunuz üzerinden veya aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçmesi rica olunur. Saygılarımızla. Buongiorno Müşteri Hizmetleri [email protected] 08503333699

  • Yaren20 Kasım 2015

    Bilgim olmadan igirls TV diye bir internet sitesine üyeliğim olduğuma dair mesaj aldım. İptali için SMS ile karşılık verdim. Fakat Kasım 2015 dönemi faturama 75 TL ek ücret eklendiğini gördüm. Bu haksız kazanç olan ücretin tarafıma iadesini veya faturamdan düşülmesini, aksi takdirde ilgili yollara başvuracağımı belirtmek isterim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön