18 Ocak 2016

iGirls Tv Haksız, Habersiz Abonelik!

İnternette bir süre gezdikten sonra telefonuma gelen mesajda iGirls TV aboneliğimin başladığını haftalık ve aylık ücretler alınacağı yazıyor. Ben üye olmadığım halde böyle bir üyelik gerçekleşmiş ben bu aboneliğin iptalini istiyorum, yoksa hattımı değiştirmek zorunda kalacağım Vodafone yetkililerine duyurulur.

Samet 182 Okunma

Cevaplar

  • iGirls Tv Temsilcisi02 Şubat 2016

    Sayin Yetkili, 4678608 no lu şikayetle ilgili gerekli incelemeler yapılarak detaylı bilgiler oluşturulmuştur. Kullanıcımızın sitenize iletmiş olduğu şikayetine ilişkin, gerekli tüm bilgilerin kendisine verilmesi için kullanıcımız aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Şikayet sahibinin platformunuz üzerinden veya aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçmesi rica olunur. Saygılarımızla. Buongiorno Müşteri Hizmetleri [email protected] 08503333699

  • Samet20 Ocak 2016

    İnternette bir süre gezdikten sonra telefonuma gelen mesajda igirls TV aboneliğimin başladığını haftalık ve aylık ücretler alınacağı yazıyor ben üye olmadığım halde böyle bir üyelik gerçekleşmiş ben bu aboneliğin iptalini istiyorum yoksa hattımı değiştirmek zorunda kalacağım Vodafone yetkililerine duyurulur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön