iGirls Tv Habersiz ve Onaysız Abonelik Haksız Kazanç!

Hüseyin S. |

Http://www.İgirlstv.com.tr/ adlı siteniz tarafından Ekim ve Kasım 2015 tarihinde haberim ve iznim olmadan üyeliğim yapılmış bu aylardan itibarende telefon faturama haksız yere 19 TL ücret eklenmiş. Siteye herhangi bir sözleşmeye imza atmış onaylama yapmış değilim siteyi de bilmem, kesilen ücretin tarafıma geri ödenmesini istiyor ve her türlü kanunu yasal haklarımı kullanacağımı tarafınıza iletip bu mail de delil olarak gerek tüketici hakları mahkemede olmak üzere kullanacağımı ve firmanızı ve şahısları deşifre edeceğimi iletiyorum.

Etiketler :

Habersiz / Hileli Üyelik Yanlış/Habersiz Tahsilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin S.
  07 Aralık
  17:59

  Beni arayıp ücret, hesabıma göndereceğinii söyleyerek hesap numaramı aldınız ama 19 TL faturama yansıdı siz geri ödeme yapmadınız para hesabıma yatmadı bu konuyu tekrar ele almanızı istiyorum başka şikayet oluşturmak şstemiyorum gereken ilgiyi gösteriniz

 • 26 Kasım
  11:20

  Sayın Yetkili,

  4267674 no lu şikayetle ilgili gerekli incelemeler yapılarak detaylı bilgiler oluşturulmuştur.

  Kullanıcımızın sitenize iletmiş olduğu şikayetine ilişkin, gerekli tüm bilgilerin kendisine verilmesi için kullanıcımız aranmıştır. Kullanıcıya gerekli bilgiler iletilmiş olup müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

  Müşterimizin Buongiorno’ya göstermiş olduğu ilgiden dolayı tekrar teşekkür eder, her türlü görüş ve önerilerini bizimle paylaşmasını dileriz.

  Saygılarımızla.

  Buongiorno Müşteri Hizmetleri
  support.tr@buongiorno.com
  08503333699