12 Ocak 2016

iGirls Tv Habersiz ve İzinsiz Abonelik!

2 senedir kullanmış olduğum Vodafone şirket hattında birkaç aydır fatura aşımı meydana geliyordu. Müşteri hizmetleriyle gerçekleştirdiğimiz görüşme üzerine net bir cevap alamadık, fatura aşımı devam edince zor bela ne olduğunu söyledi. iGirls TV 'ye üyeliğimiz varmış. Ne münasebet!
Hiçbir onayımız olmadan kafalarına göre abone yapılarak şirket hattına fazla ödeme yapıldığı gibi işverenim karşısında da imajım zedelendi ve güven kaybı yaşadım. Gerekli açıklama ile birlikte aylardır kesilen bedelin tarafımıza iadesini ivedilikle rica ediyorum. Aksi takdirde maddi-manevi tazminat davası açacağımı tarafınıza bildiririm.

Asu 306 Okunma

Cevaplar

  • iGirls Tv Temsilcisi02 Şubat 2016

    Sayin Yetkili, Sayin Yetkili, 4627584 no lu şikayetle ilgili gerekli incelemeler yapılarak detaylı bilgiler oluşturulmuştur. Kullanıcımızın sitenize iletmiş olduğu şikayetine ilişkin, gerekli tüm bilgilerin kendisine verilmesi için kullanıcımız aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Şikayet sahibinin platformunuz üzerinden veya aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçmesi rica olunur. Saygılarımızla. Buongiorno Müşteri Hizmetleri [email protected] 08503333699 no lu şikayetle ilgili gerekli incelemeler yapılarak detaylı bilgiler oluşturulmuştur. Kullanıcımızın sitenize iletmiş olduğu şikayetine ilişkin, gerekli tüm bilgilerin kendisine verilmesi için kullanıcımız aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Şikayet sahibinin platformunuz üzerinden veya aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçmesi rica olunur. Saygılarımızla. Buongiorno Müşteri Hizmetleri [email protected] 08503333699

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön