20 Mayıs 2014

İgdaş'ın Arızaya Duyarsızlığı!

Avcılar - Yeşilkent mahallesi G 91 sokak üzerinden doğal gaz hattı geçmektedir. Yağışlardan dolayı hat üzerinde yaklaşık 1.5 metre kare genişliğinde 30 cm derinliğinde çukur oluştu. İgdaş'ı arayıp göçük oluştuğunu bildirdim ekipler gelip baktılar ekip gönderip çukuru kapatacaklarını söyleyip ayrıldılar.


Yaklaşık 15 gündür ne gelen ne giden var. Çukurun yapılması için alışkın olduğumuz büyük felaket ve canların gitmesimi gerekir?

Ramazan 796 Okunma

Cevaplar

  • İgdaş Temsilcisi29 Mayıs 2014

    Sn. ZENGİN, 2456728 Başvurunuza ait bilgilendirme e-posta adresinize yapılmıştır. Anlık bilgi ve yardım alabilmeniz için 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz. 444 3636 Ayrıca aşağıdaki iletişim kanallarından da kurumumuza ulaşabilirsiniz. Şube ve Bölge Müdürlüklerimizde Bulanan BEYAZ MASA BİRİMLERİ E-posta yoluyla; [email protected] Web sitemizde Bulunan; Müşteri Talep Formunu ve Bilgi Edinme Formu www.igdas.com.tr Saygılarımızla

  • Ramazan23 Mayıs 2014

    Ankette tecih sorusu uygun değil başka alternatif yok. Onun için 10 verdim. Yapılmıştır diye dönüş yaptılar yapılan iş Kum çakıl doldurmak oldu. asfalt ne zaman atılır bilmem.

  • İgdaş Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Sn. ZENGİN, 2456728 numaralı başvurunuz işleme alınmıştır. Başvurunuzun sonucu hakkında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Anlık bilgi ve yardım alabilmeniz için 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz. 444 3636 Ayrıca aşağıdaki iletişim kanallarından da kurumumuza ulaşabilirsiniz. Şube ve Bölge Müdürlüklerimizde Bulanan BEYAZ MASA BİRİMLERİ E-posta yoluyla; [email protected] Web sitemizde Bulunan; Müşteri Talep Formunu ve Bilgi Edinme Formu www.igdas.com.tr Saygılarımızla, İGDAŞ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön