16 Şubat 2013 #1637105

İgdaş Saat Mühürlendi!

İgdaşın 10491060032 nolu abonesiyim. Geçen hafta sebepsiz yere gerçi İGDAŞ'ın kendine göre sebepli durumlarından dolayı kışın ortasında saati mühürlerdiler. Sebep ise 2001 yılın'da proje değişikliği yapan benden önceki daire sahibi mühendislik firmasının işgüzarlığı yüzünden tam 12 sene sonra kabahat benim başıma patladı.


Gerçekten bir insan bu kadar mağdur edilir. İnsanlar faturalarını aylarca ödemezler şöyle kullanırlar böyle kullanırlar uyarı yazısı gönderirler ancak 12 sene önce olan şey için ve abonelik değişmesine rağmen benim üzerime olan saati mühürleyebiliyorlar. Bu kadar saçma sapan bir iş var mıdır bu kışın ortasında. Mühendis firmasına 300 tl verdim randevu gününü bekliyoruz.

Mehmet 254 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet27 Şubat 2013

  neden hala gelip kontorl etmiyoysunuz 22.02.13 de geliyorsunuz bu bu yapılması lazım diyorsunuz hallediyorum hala gelmiyorsunuz. neden benim gibi insanları karda kışta bırakıyorsunuz he neden ALLAHtan revamı bu neden gelip gazı açmak için yardımcı olmuyorsunuz neden ? iyice mağdur ettiniz beni iyiice.

 • İgdaş Temsilcisi25 Şubat 2013

  Sayın Abonemiz, Mevzuatın amir hükümleri gereğince "Geriye Dönük Tesisat kontrolleri" yapılabilir. Bu işlemlerin öncelikli olarak sizlerin can ve mal emniyetiniz için yapıldığını bilmenizde fayda var. Bundan önceki kullanıcının yanlış bir işleminden dolayı kimsenin mağdur olmasmasını sağlamak zorundayız.Tesisatın yeni sahibi siz olmanız dolayısıyla o dairedeki bütün demirbaşlardan sizin sorumlu olduğunuz gerçeğini de yadsımamak gerekir. Anlayışınıza şimdiden teşekkür ederiz. İAŞ

 • Mehmet21 Şubat 2013

  Tamam'da 2001'de yapılan bir olay bu ben bu evi 2012 yılında satın aldım önceki ev sahibinin yaptığı yanlış benim başıma patladı demek istiyorum. öncelikli olarak uyarılsaydık ben yeni evliyim karda kışta soğuk'da oturuoyrum ne yemek nede banyo yapılabiliyor. bu tür katı uygularınızı lütfen faturalarını ödemeyenlere yaparsanız daha sağlıklı olur. teşekkürler.

 • İgdaş Temsilcisi21 Şubat 2013

  Sayın Akkaya, İGDAŞ doğal gaz dağıtımı ile uygulamalarını 4646 sayılı Doğalgaz Piyasası Kanunu ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun bu kanuna dayanarak yürürlüğe koyduğu mevzuat hükümleri doğrultusunda yürütmektedir. Usulsüz doğal gaz kullanımı Madde 53- Müşterinin; e) İç tesisatta onaysız tadilat yaparak doğal gaz kullanması, hallerinde dağıtım şirketi tarafından usulsüz doğal gaz kullanım işlemi yapılır ve müşterinin doğal gazı kesilir. Usulsüz doğal gaz kullanımının tespiti halinde dağıtım şirketi tarafından tutanak düzenlenir ve gerekli müdahale yapılır. Doğal gazın kesilmesine neden olan usulsüzlüğün ortadan kalkması halinde, dağıtım şirketi tarafından 45 inci madde hükümlerine göre işlem yapılır. Tesisata ait proje onaylanmıştır, sertifikalı firma tarafından 22.02.2013 tarihine randevu alınmıştır.Randevu günü İGDAŞ yetkili mühendisi, firma mühendisi ile dairenize gelerek tesisatınızın uygunluğunu kontrol eder.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön