25 Şubat 2014

İgdaş Gaz Sızıntısı İçin Geldi Sayacımı Söküp Götürdü!

16069080006 tesisat numaralı İgdaş abonenizim. 12.02.2014 tarihinde ocağımdaki gaz sızıntısı problemi ile gaz danışma hattını aradık ve gelen görevliler tesisatta araştırma yapmadan gelip sobanın kullanıma uygun olmadığını söyleyerek gazı kapattılar ve ertesi gün gelerek saati söküp gittiler.

Burada sıkıntı olan konu şu: tarafıma bir rapor veya arızanın nereden kaynaklandığını belirten bir yazı bırakmamış olmalarıdır. Ayrıca itfaiyeden uygunluk raporu aldım baca için fakat buna rağmen saatim takılmadı ve gazım hala kesik.

Vatandaş bu derece mağdur edilmemeli. Bu konudaki mağduriyetimin giderilmesini bekliyorum aksi takdirde yasal yollardan hakkımı arayacağım.

Bayram 285 Okunma

Cevaplar

  • İgdaş Temsilcisi04 Mart 2014

    Sn. ÇİĞERCİ , 2315442 Başvurunuza ait bilgilendirme e-posta adresinize yapılmıştır. Anlık bilgi ve yardım alabilmeniz için 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz. 444 3636 Ayrıca aşağıdaki iletişim kanallarından da kurumumuza ulaşabilirsiniz. Şube ve Bölge Müdürlüklerimizde Bulanan BEYAZ MASA BİRİMLERİ E-posta yoluyla; [email protected] Web sitemizde Bulunan; Müşteri Talep Formunu ve Bilgi Edinme Formu www.igdas.com.tr Saygılarımızla

  • Bayram28 Şubat 2014

    şikayetim ile ilgili net bir sonuç alamadım. neye göre değerlendirme yapayım

  • İgdaş Temsilcisi25 Şubat 2014

    Sn. ÇİĞERCİ , 2315442 numaralı başvurunuz işleme alınmıştır. Başvurunuzun sonucu hakkında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Anlık bilgi ve yardım alabilmeniz için 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz. 444 3636 Ayrıca aşağıdaki iletişim kanallarından da kurumumuza ulaşabilirsiniz. Şube ve Bölge Müdürlüklerimizde Bulanan BEYAZ MASA BİRİMLERİ E-posta yoluyla; [email protected] Web sitemizde Bulunan; Müşteri Talep Formunu ve Bilgi Edinme Formu www.igdas.com.tr Saygılarımızla, İGDAŞ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön