15 Şubat 2013 #1632938

İgdaş Faturam Çok Yüksek Geliyor!

Ocak ayının 5'sında sıfır binada eve taşındık. Çoğu zaman 1 de zaman zamanda 2 de yanan kombime 10 gün sonra yani ayın 14'ün de 180 tl kullanım bedeli geldi abonman bedeliyle beraber 360 tl yi bulan fatura karşısında İgdaş ı arayıp şikayette bulunduk en kısa zamanda geri döneceklerini söyleyen İgdaş tan hiç bir yetkili geri dönmedi. mecbur kaldığımız için bu ay 6-7 gün sadece akşamları 1-2 saat yanan doğalgaz faturam abonman bedelinin ikinci taksitiyle beraber 240 tl geldi.


Ne yapmamız gerektiğini şaşırmış durumdayız. Maaşımızın yarısı ısınmaya gidiyor. Başka alternatifi olmadığı için mecburen doğalgaz kullanıyoruz. Böyle devam ederse hepten kapatıp kömür sobasına döneceğiz.

Hande 129 Okunma

Cevaplar

  • İgdaş Temsilcisi05 Mart 2013

    Sayın Duman, Tüketim seyriniz incelendiğinde benzer dönemlere göre bir farklılık olmadığı tesğit edilmiştir. Doğalgazı daha ekonomik kullanmanız için ücretsiz hizmet veren ısı danışma merkezimizle görüşebilir ya da internet sitemizde konu hakkında oluşturulan makale ve görsellerden yararlanabilirsiniz. Isı Danışma Merkezimiz; 444 24 25 web linkimiz; http://www.igdas.com.tr/Content_View.aspx?MI=2&CMI=69&MCI=108 Saygılarımızla, İGDAŞ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön