13 Şubat 2013 #1628692

İgdaş Doğalgaz Faturasına Düzenli Ödeme Masrafı!

12 Şubat 2013 tarihinden Garanti Bankası internet şubesinden kredi kartımla ödediğim İGDAŞ doğalgaz faturası için onayım olmadan 3,72 TL düzenli ödeme masrafı kesilmiş ve bu durum telefon bankacılığı müşteri temsilcisi tarafından önce İGDAŞ'ın kredi kartı ile fatura ödenmesinde kestiği bir komisyon, sonra da iki kurumun anlaşmasına dayanan ortak bir meblağ olarak açıklanmıştır.


İGDAŞ'ın halihazırda kış aylarında az yakılan, ekonomik seviyede kullanılan doğalgaz seviyesine karşı en aşağı 200 TL doğalgaz faturası çıkarmasına aşinayız. Zaten faturalarını bolca şişirerek gönderdiklerine inancımız tam, firmaya inancımız ise yerlerdeyken bu ekstra ücret de ne demek oluyor? Para mı işletiyorlar?

Süheyl 171 Okunma

Cevaplar

  • İgdaş Temsilcisi23 Mart 2013

    Sayın abonemiz, Kurumumuz, müşterilerinden fatura bedelinin haricinde (gecikme bedeli yada taksitlendirme sırasında vade farkı) herhangi bir bedel tahsil etmemektedir. Söz konusu işlem bankanız ile aranızda akdedilmiş olan hizmet sözleşmesi koşulları ile alakalıdır. Konu hakkındaki hassasiyetiniz için teşekkür eder, bilgilerinize rica ederiz. İGDAŞ

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön