05 Eylül 2017
Yorum Yap
#9304785

İgdaş Bozuk Sayacın Telafisinin Şahsıma Yansıtılması!

İgdaş’ın (İstanbul Gaz Dağıtım Sanayii ve Ticaret A.Ş.) 500200220*** sözleşme numaralı abonesiyim. 27.08.2017 tarihinde İgdaş şirketinden adıma herhangi bir açıklama olmaksızın 2656.00 TL fatura tahakkuk ettirildiğini SMS olarak aldım.


Müşteri temsilcisini aradığımda yeni taşınmış olduğum evin bozuk olan sayacının yapılan inceleme sonucunda takribi olarak 1 yıllık tutarının yansıtıldığı bilgisini verdiler. Üstelik faturamla alakalı bir sorun olduğunu ilk ben fark ettim ve bununla alakalı gerek müşteri temsilcisi gerekse Beylikdüzü İgdaş İlçe Müdürlüğüne yaptığım başvuruda bir sorun olmadığını varsa bir problem bunun da şahsıma yansıtılamayacağını belirttiler. Sonraları gelip kontrol ettiklerinde sayacın yavaş döndüğü ve değişmesi gerektiğini belirttiler.


Şimdi soruyorum; yeni taşındığım evin bozuk olan sayacının sorumlusu ben miyim? Abonelik açıldığı vakit sayacın problemi var mı yok mu bakılması gerekmiyor mu? Ben mi her gün bakacağım sayacın dönme hızına?


Üstelik daha önceki aboneliğimde dahi hiçbir faturamı aksatmamışken ve bu sorunu ilk defa ben dile getirmişken, 10 günlük bayram tatilinin henüz ilk gününde bu tuhaf durumu bana SMS şeklinde bildirerek elim kolum bağlı hiçbir şey yapamadan bekleme ve tatilimi zehir etme hakkını nereden buluyorsunuz? Bu uygulama hangi kurumsal şirketin sergileyebileceği bir davranıştır.

Sedat 2.096 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler