27 Mart 2013 #1708769

İgdaş Başkalarının Borcu Yüzünden Bizim Gazımız Kesiliyor!

Borç gerekçesiyle sürekli doğal gazımız İgdaş tarafından kesilmektedir ki benim bu borç ile uzaktan yakından alakam bulunmamaktadır daha önce ki dönemden olan borçlar için yeni taşınan kiracılara bu eziyeti çektirmeye ne hakları var gerekli kişileri mahkemeye vererek bu sorun çözülemiyor mu biz günahsız insanları bu şekilde ocaksız susuz bırakıyor. Bu yetkililer yeri geldiğinde insanların tepesine çökerek haciz işlemleri yapanlar gerçek suçluları cezalandırmak yerine neden bizim gibi günahsız kiracıları da cezalandırıyorlar.


Bunu hiç mi bir çözümü yok nedir bu askeriye mantığı toplu ceza vermek ben faturalarımı gününde ödüyorum diye teşekkür için mi bu şekilde toplu ceza verilmekte sizlere soruyorum!

Hakan 106 Okunma

Cevaplar

  • İgdaş Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın Soyucak, Sorununuzu kat mülkiyeti mevzuatı çerçevesinde çözmeniz gerekmektedir. İsterseniz hukuki yardım alabilirsiniz. Binana yönetiminiz adına tahakkuk etmiş bir faturanın tahsilatında muhatabımız tek tek bina sakinleri değildir. Burada yaşanan sorunları lütfen yönetiminizle halledin. Saygılarımızla, İGDAŞ

  • Hakan09 Nisan 2013

    Konu Kiracıları ilgilendirmemektedir. Sizin muhattabınız kim ise o kişilerle siz sorunu çözmelisiniz gerekirse o kişileri avukata vererek alacağınızı tahsil edebilirsiniz ama bu durumda hiç bir suçu olmayan kiracılara cezalandıramazsınız. Sizin yapmış olduğunuz işlem sorunu çözmek değil sorunu büyütmektir.Benim size borcum var ise beni cezalandırın ama yok ise size paranızı ödemeyenleri cezalandırın bu kadar basit olmamalı bu vermiş olduğunuz hizmetin bedeli almak sizin hakkınız fakat günahsız insanları CEZALANDIRAMAZSINIZ ..!

  • İgdaş Temsilcisi06 Nisan 2013

    Sayın Soyucak, İkamet ettiğiniz bina Merkezi Sistemle ısınma gerçekleştirmektedir ve gecikme cedeli dahil 23.408,65 TL, dört adet faturanız bulunmaktadır. Faturalar bina yönetimi adına tahakkuk etmekte ve mukimlerin fatura bedeline karşı duyarsız davranışlarına maalesef bir çözüm bulamayız. Konuyu bina yönetimi olarak çözmeniz gerekmektedir. Saygılarımızla, İGDAŞ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön