13 Şubat 2014

İgdaş Abonman Bedeli!

Doğalgaz ilk kullanılmaya başlanıldığı zaman abonman bedeli olarak daire 12 ye yatırmam gereken bedeli yanlışlıkla daire 13 olarak yatırmışım. O dönemde daire 12 de oturan kiracı benim adıma abonman bedelinin bir kısmını ödemiş kalanını ödememiştir. Yıllar sonra tarafımıza abonman bedelinizi ödemediniz diye fatura bedeli geldi.

300 tl olarak. Bende ödediğimden emin olarak makbuzlara baktığımda yanlışlığı fark ettim.12 yatırmam gerekirken 13 olarak yatırmışım. Daire 13 te de doğalgaz kullanımı hiç olmamakla beraber yatırmış olduğum bedelin,daire 12' nin borcuna mahsup edilmesini talep ettim. Dilekçe verdim. Tarafımı aradılar ve bu durumu düzeltemeyeceklerini söylediler. Çözüm bulunmasın rica ederim.

Özlem 333 Okunma

Cevaplar

  • Özlem'in Teşekkür Mesajı26 Şubat 2014

    24/02/2014 te ıgdaş yetkilileri tarafından arandım.paranın iadesinin 20 gün sonra vezneden alabileceğimizi söylediler.sorunumun çözümü için yetkililere teşekkür ederim.

  • İgdaş Temsilcisi18 Şubat 2014

    Sn. EREN, 2293003 Başvurunuza ait bilgilendirme e-posta adresinize yapılmıştır. Anlık bilgi ve yardım alabilmeniz için 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz. 444 3636 Ayrıca aşağıdaki iletişim kanallarından da kurumumuza ulaşabilirsiniz. Şube ve Bölge Müdürlüklerimizde Bulanan BEYAZ MASA BİRİMLERİ E-posta yoluyla; [email protected] Web sitemizde Bulunan; Müşteri Talep Formunu ve Bilgi Edinme Formu www.igdas.com.tr Saygılarımızla

  • İgdaş Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sn. EREN, 2293003 numaralı başvurunuz işleme alınmıştır. Başvurunuzun sonucu hakkında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Anlık bilgi ve yardım alabilmeniz için 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz. 444 3636 Ayrıca aşağıdaki iletişim kanallarından da kurumumuza ulaşabilirsiniz. Şube ve Bölge Müdürlüklerimizde Bulanan BEYAZ MASA BİRİMLERİ E-posta yoluyla; [email protected] Web sitemizde Bulunan; Müşteri Talep Formunu ve Bilgi Edinme Formu www.igdas.com.tr Saygılarımızla, İGDAŞ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön