19 Ocak 2016

İgdaş Abonelik Feshi Yapmıyor!

06/01/2016 tarihinde İgdaş web sayfası online işlemler üzerinden online sözleşme feshi için başvuruda bulundum. Ancak sürekli yoğunluktan dolayı bahane üreterek sözleşmemi iptal etmediler. Kiracısı bulunduğum evden ayrıldım ve şu anda başka bir şehre taşındım. Ancak aboneliğimi iptal ettiremedim.

Defalarca şikayet kaydı oluşturmama rağmen hiçbir yetkili de arayıp durumla ilgili bilgi vermiyor. Online abonelik sorguladığımda abonelik ve sözleşmemin halen daha aktif olduğunu görüyorum. Sözleşmemin feshedilmesini ve aboneliğimin sonlandırılmasını talep ediyorum.

Zülfü 622 Okunma

Cevaplar

  • İgdaş Temsilcisi21 Ocak 2016

    Sayın O. , 4695093 Başvurunuza ait bilgilendirme e-posta adresinize yapılmıştır. Anlık bilgi ve yardım alabilmeniz için 24 saat hizmet veren 153 Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki iletişim kanallarından da kurumumuza ulaşabilirsiniz. Şube ve Bölge Müdürlüklerimizde Bulanan BEYAZ MASA BİRİMLERİ E-posta yoluyla; [email protected] Web sitemizde Bulunan; Müşteri Talep Formunu ve Bilgi Edinme Formu www.igdas.com.tr Saygılarımızla İGDAŞ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön