14 Nisan 2014

İgdaş Vezne Çalışanlarının Saygısızlığı!

14.04.2014 saat 11:20 civarında ödeme yapmak için gittiğim İstanbul Şirinevler'deki İgdaş şube veznede çalışan bayandan şikayetçiyim! Yüklü miktarda birikmiş borcumun bazı faturaları kredi kartı ile ödemek diğer gelen faturaları nakit ödemek istedim bu konuda ne yapabiliriz diye sorarken kendimi azarlanıyor şekilde buldum.

Bir kere senli benli bir şekli olmamalı. Anlatamıyorum sana ne demek? Kendi kendine söyleniyor sinirleniyor. Neden sinirleniyorsunuz diyorum sen geriliyorsun diyor anlatamıyorum sana diyor şikayetçiyim kesinlikle!

İnsanlarla iletişimi sabrı olmayan insanların bu işi yapmasın. O ise ihtiyacı olup iş bulamayan güler yüzlü insanlar var. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Büşra 613 Okunma

Cevaplar

  • İgdaş Temsilcisi15 Nisan 2014

    Sn. ATEŞ, 2397423 Başvurunuza ait bilgilendirme e-posta adresinize yapılmıştır. Anlık bilgi ve yardım alabilmeniz için 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz. 444 3636 Ayrıca aşağıdaki iletişim kanallarından da kurumumuza ulaşabilirsiniz. Şube ve Bölge Müdürlüklerimizde Bulanan BEYAZ MASA BİRİMLERİ E-posta yoluyla; [email protected] Web sitemizde Bulunan; Müşteri Talep Formunu ve Bilgi Edinme Formu www.igdas.com.tr Saygılarımızla

  • Büşra'nın Teşekkür Mesajı14 Nisan 2014

    Geri dönüş için teşekkür ederim.

  • İgdaş Temsilcisi14 Nisan 2014

    Sn. ATEŞ, 2397423 numaralı başvurunuz işleme alınmıştır. Başvurunuzun sonucu hakkında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Anlık bilgi ve yardım alabilmeniz için 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz. 444 3636 Ayrıca aşağıdaki iletişim kanallarından da kurumumuza ulaşabilirsiniz. Şube ve Bölge Müdürlüklerimizde Bulanan BEYAZ MASA BİRİMLERİ E-posta yoluyla; [email protected] Web sitemizde Bulunan; Müşteri Talep Formunu ve Bilgi Edinme Formu www.igdas.com.tr Saygılarımızla, İGDAŞ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön