22 Ocak 2015

İgdaş Hizmet Ve Güvence Bedeli!

Herkese selam evimi yeni taşıdım önceki evimde olan güvence bedelimi yeni taşındığım evime nakil ettirdim. Müşteri hizmetlerindeki bayan güvence bedelinin aktarılıp çıkan son faturanın da yeni taşındığım evin faturasına ekleneceğinin bilgisini verdi ve taşındığım ilk hafta 263 milyonluk fatura yansıdı.

Müşteri hizmetlerini aradığımda bir yanlışlık olmuş tarafınıza dönüş sağlanacaktır diye bilgi verilmiştir sonrasında arayan kimse olmadı ve mesaj atarak faturada bir yanlışlık yoktur faturanın ödenmesi gerekmektedir diye tekrar 10 sefer kayıt bırakmama rağmen özel olarak da telefonla bilgi verilsin dememe rağmen hala kimse yardımcı olmuyor. Kurumsal firma anlayışı bu değil çözüm odaklı değiller.

Kenan 1.379 Okunma

Cevaplar

  • İgdaş Temsilcisi28 Ocak 2015

    Sn. Kenan KARAKUŞ , 2996274 Başvurunuza ait bilgilendirme e-posta adresinize yapılmıştır. Anlık bilgi ve yardım alabilmeniz için 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz. 444 3636 Ayrıca aşağıdaki iletişim kanallarından da kurumumuza ulaşabilirsiniz. Şube ve Bölge Müdürlüklerimizde Bulanan BEYAZ MASA BİRİMLERİ E-posta yoluyla; [email protected] Web sitemizde Bulunan; Müşteri Talep Formunu ve Bilgi Edinme Formu www.igdas.com.tr Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön