13 Eylül 2013

İgdaş Hatalı Faturalandırma!

20787530007 tesisat nolu igdaş abonesiyim. 2 aydır evde olmadığım halde eylül 2013 faturam 145 tl gelmiştir. Kullanım bedeli 0, önceden fatura edilen abone bağlantı bedeli yansıtılmış. fakat ben o dairede kiracıyım ve abone bağlantı sözleşmesi ev sahibim üzerine, elimde de bir nüshası var. müşteri hizmetlerini arayıp itirazda bulundum.

Üstünden 7 gün gibi bir süre geçtikten sonra 'itiraz haksız bulundu' şeklinde komik bir mesaj aldım. Sözleşmesi üzerime olmayan bir borç nasıl olur da benim faturama yansır? En kısa zamanda bu yanlış düzeltilmeli.

Zehra 114 Okunma

Cevaplar

  • Zehra 16 Eylül 2013

    bu faturayı sözleşmeyi kimin üzerine yaptıysanız ona yansıtmanız gerekir. sözleşmede adı geçmeyen kiracının faturasına yansıtmanız mantık dışı. para gelsin de nerden olursa olsun mantığı var sanırım. birde hala bana mesaj gönderiliyor ödemezseniz gazınız kesilir diye. igdaşta böyle çalışıyormuş:) öğrenmiş olduk!

  • İgdaş Temsilcisi15 Eylül 2013

    Sn. KANDEMİR , 2010590 numaralı başvurunuz işleme alınmıştır. Başvurunuzun sonucu hakkında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Anlık bilgi ve yardım alabilmeniz için 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz. 444 3636 Ayrıca aşağıdaki iletişim kanallarından da kurumumuza ulaşabilirsiniz. Şube ve Bölge Müdürlüklerimizde Bulanan BEYAZ MASA BİRİMLERİ E-posta yoluyla; [email protected] Web sitemizde Bulunan; Müşter Talep Formunu ve Bilgi Edinme Formu www.igdas.com.tr Saygılarımızla, İGDAŞ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön